בחירת תואר ראשון עם עתיד אמיתי

מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

בחירת תואר ראשון עם עתיד אמיתי


נוסף לפני 6 שנים | 0 תגובות
בחירת תואר ראשון עם עתיד אמיתי

בחירת תואר ראשון עם עתיד אמיתי יכולה להיות מורכבת עבור אנשים אשר חסר להם ראיה לטוח ארוך מאחר ויש כל כך הרבה אפשרויות קשות וקלות אך לא בהכרח שכל בוגרי התחום יצליחו להתפרנס בכבוד לאחר מכן , כדי לבחור מקצוע עם עתיד יש להיות ריאלים ולבחור מקצועות קשים יותר וכאלו שמחשב לא עתיד להחליף בבעוד שנים מועטות איך עושים זאת ?

בשלב ראשון נסנן את התארים שיש כיום באקדמיה שכלל אינם מחוברים למציאות כדוגמת תארים בהיסטוריה , פילוסופיה או יהדות שאמנם מרתקים ומעניינים ביותר אך אין בין תארים אילו לבין עבודה יציבה בעתיד דבר. כחצי מהתארים אותם לומדים סטודנטים כיום כלל לא שווים את הערך שמעבר לשורה בקורות החיים שלכם בהתמודדות על תפקידים שונים וככאלו ייתכן שתרצו לוותר עליהם לטובת תואר קשה יותר או עבור ניסיון בתחומים אותם אתם אוהבים..

בשלב השני נבדוק האם אנחנו מעוניינים בתואר כללי שיאפשר לנו להתקבל לעבודות במגזר הציבורי או להתקבל למשרות שמחייבות אותנו בתואר ראשון (לרוב בחברות רב לאומיות) ובמידה וזה המצב ננסה לאתר את התארים הפשוטים והקלים ביותר כאלו שהלימודים אליהם אינם מצריכים מאמצים משמעותיים מאיתנו ובכך ליישם את מטרתינו עם השקעה מועטה ככל הניתן - יש לדעת מה הם נושאי העניין שלנו ולבחור תואר שגם ירתק אותנו ויעשה לנו טוב כתחביב כלומר ייתכן ותואר ראשון בהיסטוריה שנחשבת כמרתקת תהיה אחלה פתרון עבורכם.

בשלב השלישי לאחר שבחרנו את הצורך בתואר ראשון מהותי למקצוע אותו אנו אוהבים או רוצים לעבוד בו עבור המשכורת המוצעת ונסנן את המקצועות בהם יש דרישות שוק משמעותיות לאורך שנים כלומר מקצועות ההנדסה , הרפואה והעריכת דין למינהם שיאפשרו לנו למצוא עבודות אך גם בהם יש לצבור מעט ניסיון לפני שחברות יסכימו לעבוד אתכם. בחירה בתארים אילו לרוב קשים בהרבה מתארים כלליים ותצטרכו לפנות כמה שנים מחייכם וכמובן גם כסף כדי שתוכלו ללמוד בראש שקט ולהצליח להוציא ציונים טובים.

האלטרנטיבה לבחור במקצועות חדשים שרק כעת נכנסים לאקדמיה ומאפשרים לכל הבוגרים עבודה בשפע כאשר הם נחטפים בגלל מעט הבוגרים שיש כיום , כבר כיום נוצרים בחו"ל תארים באינטרנט ואף בישראל ישנם מסלולים לא מוכרים שמאפשרים לימודים עדכניים יותר אך יש להסתכל על חלקם בערבון מוגבל מאחר ולא כולם באמת מקימים את הבטחתם מאחר והם לא מקנים את הכלים החשובים כל כך עבור הבוגרים וכאשר בוגרים אילו כדוגמת בוגרי תואר ראשון בתקשורת מנסים להתחרות מול בעלי ניסיון אמיתית בתחום הם לרוב נתקלים במגבלות רבות וקושי במציאת עבודה.

העלית הישראלית כיום נמצאת במעבדות הביולוגיה וכמובן בננוטכנולוגיה ובעוד עשרות תחומים בהם ישראל בולטת מול העולם , התהליך המתמשך בו הכפר הגולובלי הופך לקטן יותר ויותר מאפשר תחרות אמיתית בין מדינות ובין חברות הענק ולכן העולם הולך אל עבר "נישות" כל אחד חייב לבחור תחום התמחות מסוים ולהיות הטוב ביותר בתחומו בכדי להתקיים וככזה עדיפה לכם תואר ראשון ממוקד על פני תואר כללי שאמנם מקנה לכם ידע כולל אך אין לו משמעות רבה מאחר ויהיה לכם קושי להיות מומחים בתחום.

נכון עושה ממשלת ישראל עם עידוד השקעות בתחומי ההיטק והביולוגיה תחומים בהם ישראל כבר כיום מתמחה ועם השנים ישראל גם מתפתחת בסייבר ובתחומים קשורים שמאפשרים לנו להיות גורם בעל משמעות אדירה בעולם העסקים של המחר - בעוד מדינות מפתחות תעשיות מיושנות בישראל עוסקים בתעשייה מתקדמת ועתירת מזומנים שתאפשר לכולנו להתקיים בכבוד גם בעיתות משבר , אם אתם שוקלים לימודים לתואר כדאי לכם לנסות ולראות לאן הרוח נושבת ולזרום על הגל עד שתתפסו גובה וברגע זה תוכלו לפרוס כנפיים ולפרוח גם באופן עצמאי.

 מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..