לבחור בעבודה או בחיים?! מקצוע או משפחה..

מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

לבחור בעבודה או בחיים?! מקצוע או משפחה..


נוסף לפני 5 שנים | 0 תגובות
לבחור בעבודה או בחיים?! מקצוע או משפחה..

החיים קשים זו עובדה. מהרגע בו אנו מסיימים את לימודי התיכון ולאחר מכן את שירותנו בצבא נכרנס במהירות אל עולם העבודה ונדרש לתת שעות רבות ואת כל מרצנו למעסיק ולעבודה. רבים מאיתנו ילמדו לתואר ראשון ולאחריו ימצאו עבודה טובה באחת מהחברות המובילות במשק וירוויחו כסף רב שיסיר מהם את מרבית הדאגות הפיננסיות אבל האם זה שווה את זה? האם אותם עובדים באמת חיים את החיים או שמה הם מקבלים מחמאות וכסף רב אך מוותרים בחוסר מודעות מוחלט על היכולת לחיות את חייהם בצורה טובה וחופשית?

כאשר שואלים האם לבחור בעבודה או בחיים?! מקצוע או משפחה? מרבית הישראלים יענו במהירות שברור שמשפחה והחיים עדיפים ויהיו רבים שיוסיפו שהם עובדים כדי לחיות ולא להיפך אבל הפלא ופלא כאשר נשאלים אותם אנשים כמה שעות ביום הם עובדים? האם הם נשואים? מה הם השעות החופשיות שיש להם לעצמם כמעט כולם יגלו שהם עבדים מודרניים לחברה שדורשת מאיתנו הרבה ונותנת רק מעט בחזרה. ימי שישי שבת הם הימים בהם אנו מורשים לחיות ובשאר השבוע .. נו טוב זה כבר שייך למעביד.

האם יש דרך לצאת ממעגל הקסמים שנקרא עבודה?

לחלקנו אכן יש את האפשרות לחיות עם הוצאות מופחתות או לחלופין ייתכן ויש אנשים סביבכם שנחשבים כיזמים והם הבוסים של עצמם וחיים את החיים בצורה שנראית בעינהם בעוד שרוב החברים שלכם ימצאו את עצמם תקועים במירוץ החיים עם כסף בכיס במקרים הטובים ועם חובות שהולכות ותופחות עם השנים במקרה הפחות טוב. מעגל העבודה מושך אותנו בכח רב אל תוכו ומקנה לנו את הטפיחה על השכם שאנו כה אוהבים. את הצומי, את המחמאות, וכמובן בעבודה אנו מרגישים את הסיפוק האדיר של העשייה - אז איך מייבאים תכונות אילו לחיים האמיתיים?

ניתן למצוא תכונות אילו במשפחה וילדים. משפחה יכולה להיות כל העידוד והכח שבעולם והסיפוק כה אדיר שלידם העבודה הופכת לחיוורת הבעיה היא שרובינו מתמכרים לתחושה שמתקבלת בעבודה עוד קודם לבניית משפחה ולא מסוגלים להחליף את השיטה ונתקעים עם חוויה בעבודה במקום בקיום חיי משפחה הכוללים אשה וילדים. בחירה מושכלת בנישואין מוקדמים הכוללים בחירת מקצוע מסודר לחיים שמאפשר הנאה לצד עבודה גם אם מדובר בשכר נמוך משמעותית יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

לפעמים אנו רואים את המאבטח בבנק או בקופת החולים ושואלים את עצמנו איך הוא מוכן לעבוד בעבודה כזו שלעולם לא תספק לו את המקום להתפתחות משמעותית? אתם צודקים! הוא לא יתפתח אבל הוא לרוב יבחר את המשמרות בהם הוא רוצה לעבוד. במהלך העבודה יתפנה לעשות סידורים או אפילו ללמוד דברים מעניינים ובעיקר הוא יחזור בשעה סבירה מוקדם בצהריים לביתו שמח ושבע רצון. לא, הוא לא עשה שום דבר מועיל בעבודתו, לא הוא לא יתקדם , לא. הוא לעולם לא יקנה את הגאדג'טים ומכוניות שאתם קונים אבל הוא יחזור לביתו בשעה סבירה כדי לשחק עם הילדים ולהראות להם את אהבתו.

נכון, רובנו לא שוקלים להפוך למאבטחים. אבל כן ננסה למצוא את העבודה בעלת המוטיבים הדומים שמאפשרים לנו להתפתח במרחב המשפחתי על חשבון עבודה עבור מעסיק. העולם של המחר לא מחכה לאף אחד והאהבה שניתן לילדינו לא ניתנת להשלמה מאוחר יותר ולכן בחירה לוויתור על מירוץ הרווחיות בחברות הגדולות הוא הצעד החשוב ביותר שניתן לעשות ובמידה וביכולתכם להקים עסק משפחתי יחד עם האישה באופן עצמאי הרי שהרווחתם פעמיים כאשר העבודה היא חייכם אך היא נעשית לטובת משפחתכם ויחד איתם.מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..