שמירה ללא נשק: משרות אבטחה ללא נשק

מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

שמירה ללא נשק: משרות אבטחה ללא נשק


נוסף לפני 5 שנים | 0 תגובות
שמירה ללא נשק: משרות אבטחה ללא נשק

שמירה ללא נשק מתאים לכמעט כל הציבור. כדי לעבוד באבטחה ללא נשק עליכם לעבור קורס בודק ביטחוני או קורסים דומים אשר יעניקו לכם את ההסמכה לעבוד במגוון מקומות ובחברות רבות בכל רחבי ישראל. עבודה כשומר ללא נשק מחייבת בלא פחות אחריות מזו של מאבטח עם נשק אך אופי העבודה לרוב יהיה שונה ויתאים לצעירים ומבוגרים כאחד. 

שמירה ללא נשק - מקומות עבודה:

עבודה באבטחה ללא נשק נראה כמעט בכל מקום אליו נלך וזאת לאחר שנים רבות של איומים מצד שכנינו הפלסטינים שגרמו לכך שענף האבטחה הלך והתרחב אך למרות זאת לא בכל מקום נדרש לשומרים בעלי הכשרה מתקדמת וברוב המקרים חברות האבטחה יחפשו עובדים כשירים לעבוד גם בלי נשק. דוגמאות למקומות עבודה באבטחה ללא נשק:

  • אבטחת קניונים - עבודת בידוק בשערי הקניון בכניסת הקונים הרבים.
  • אבטחת גנים - עבודה בשמירה על בטחונם של הילדים המתוקים.
  • אבטחת חניונים - עבודה בשמירה על חניונים פרטיים וממשלתיים.
  • אבטחת חנויות - עבודה באבטחה של סופרמרקטים וחנויות גדולות.
  • אבטחת אירועי תרבות - עבודה כסדרן באירועים גדולים.
  • אבטחת מועדונים - מתאים בעיקר לצעירים שחיים את חיי הלילה.
  • ועוד

רוצה לעבוד בשמירה ללא נשק? פנה אלינו ביצירת קשר באתר.

עבודה כשומר ללא נשק חשובה משלל סיבות. הראשונה והחשובה ביותר מביניהם היא תחושת הביטחון של האנשים שיש מישהו שדואג לבטחונם כאשר הם עושים קניות / שולחים את הילד לגן וכ"ו אך לא רק. מאבטח ללא נשק מצויד בגז פלפל ויש לו זכויות כשומר וביכולתו לדרוש תעודה מזהה ופרטים על אנשים בשונה מהאדם הרגיל וזאת לאחר שהוסבר לו מה הן זכויותיו וחובותיו על ידי עורך דין במסגרת הקורס לאבטחה שעבר לפני היציאה לעבודה.

מה המשכורת בשמירה ללא נשק?

ברוב העבודות באבטחה ללא נשק השכר המקובל הוא שכר מינימום אבל ישנם עבודות כדוגמת אבטחת מועדונים בהם מדובר בעבודה לילית עם אוכלוסייה לא קלה והמשכורת שונה ובהתאם לחברת שמירה ולמסוכם בין הצדדים. בשאר העבודות אמנם השכר עומד על 25 ש"ח לשעה אך לעובדים בשמירה ללא נשק אין בעיה להמשיך לעבוד שנים רבות גם לאחר היציאה לפנסיה וזאת מאחר ורוב רובה של העבודה לעמוד כזקיף או לשבת בבוטקה נעים בו יש חימום בחורף וקירור בקיץ ולוודא שהכל בסדר.

יש צורך תמידי בשומרים ללא נשק ומי שעובד בתחום יכול להיות רגוע שתהיה לו שפע של עבודה למשך שנים רבות וזאת מבלי להתאמץ יתר על המידה ומבלי הצורך לבקר אצל פסיכולוג כפי שמחויבים מאבטחים עם נשק או לעבור רענוני אבטחה אחת לתקופה. מדובר בעבודה רגועה ושלווה בה העובד נהנה מיחס מצוין מצדם של חברות האבטחה שמעונינות לשמור על העובדים מרוצים ולאורך זמן רב ככל הניתן.

רוצה לעבוד באבטחה ללא נשק? פנה אלינו ונדאג למצוא לך עבודה!מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..