עבודה באבטחה בירושלים: האם עבודות אבטחה בירושלים משתלמות?

מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

עבודה באבטחה בירושלים: האם עבודות אבטחה בירושלים משתלמות?


נוסף לפני 5 שנים | 0 תגובות
עבודה באבטחה בירושלים: האם עבודות אבטחה בירושלים משתלמות?

עבודה באבטחה בירושלים תתחלק לכמה רמות שונות כאשר לכל רמה יש את המאפיינים הייחודיים לה וכאשר מחפשים עבודה באבטחה בירושלים חשוב להכיר בסוגים השונים של האבטחה המוצעים לתושבי העיר:

  • אבטחת מוסדות ממשלה - אבטחה שמחייבת מעבר קורס אבטחה מתקדם ב' שנמשך 8-10 ימים.
  • אבטחת מוסדות חינוך - אבטחה סטנדרטית ככל הארץ על מוסדות חינוך ומחייבת מעבר קורס מוס"ח שנמשך 6 ימים.
  • אבטחת מזרח ירושלים - אבטחה של עיר דוד וליווי תושבי מזרח ירושלים היהודיים ומחייבת מעבר קורס אבטחה מתקדם א' ייחודי.
  • אבטחת הרכבת הקלה - אבטחה על הרכבת הקלה של ירושלים לאורך הנתיב שלעתים נפיץ באזור שואפט ומחייב מעבר קורס מיוחד לרכבת הקלה.
  • אבטחת תחנות משטרה - עבודה באבטחת תחנות משטרה והכותל המערבי ומחייב מעבר קורס אבטחה מתקדם ב' סטנדרטי.
  • בודקים ביטחוניים - עבודה בבידוק שנדרש בכל מתחם סגור או אירוע לצד קניונים ומחייב מעבר קורס בודק ביטחוני קצר.

אז יש עבודות אבטחה בירושלים אבל מה עדיף?

התשובה לכך מורכבת ותלויה מאוד ברקע שלכם ובשירות הצבאי. כלומר, במידה ואתם צעירים ובכושר טוב ושירתתם כלוחמים כל האופציות פתוחות עבורכם ועליכם רק לבחור מבין הרשימה המוצעת אך במידה ושירתתם כתומכי לחימה או ג'ובניקים הרשימה תצטמצם משמעותית מאחר ויש סיכון מסוים בעבודה באבטחה בירושלים ולכן יש חובה להיות בכושר טוב ובקו הבריאות.

רוצים לעבוד באבטחה בירושלים? פנו אלינו כאן ונדאג שתתקבלו לעבודה הטובה ביותר עבורכם!

בחירת משרה מבין עבודות אבטחה בירושלים אינה קשה מאחר ובמידה ויש לכם כושר טוב וברצונכם להרוויח כסף טוב בשנים שלאחר השירות הצבאי ברור שכדאי לבחור מבין שלל העבודות באבטחה במזרח ירושלים שם הכסף טוב מאוד וניתן לעבוד משמרות ארוכות של 12 שעות במקרים רבים וזאת מאחר והדרישה למאבטחים גבוהה תמיד. 

במידה ויש לכם תעודת לוחם אך אינכם רובאי 05-07 תצטרכו להתפשר על אחת מהאופציות: עבודה בכותל ובתחנות משטרה, עבודה ברכבת הקלה או במשרדים ממשלתיים מסוימים בהם מקבלים גם מאבטחים בעלי רובאי נמוך יותר. 

בחירת עבודה באבטחה בירושלים שתתאים לסטודנטים מעט מורכבת וזאת מאחר ובעבודות רבות יש צורך להיות בריכוז גבוהה יותר מאחר והסכנה הרבה יותר מוחשית ולמרות זאת משרדי ממשלה רבים מחייבים מאבטחים גם בלילה ובהם ניתן ללמוד או אפילו לישון במקרים מסוימים ולקבל כסף לא רע בכלל תוך כדי המשך הלימודים כסטודנטים.

לכל עבודה באבטחה בעיר ירושלים יש יתרונות וחסרונות. ברכבת הקלה ניתן לעבוד שעות ארוכות ולהתקבל די בקלות אך אי אפשר לשבת והתנאים אינם מושלמים. בליוויים ובעיר דוד במזרח העיר הכסף מצוין והשעות פנטסטיות אך נמצאים בכל היום על הרגליים והסיכון גבוהה והיו מקרים בהם נעשה שימוש בנשק דבר שנדיר בשאר המקומות בארץ. בעבודה בתחנות משטרה ובמשרדי ממשלה אין הרבה מגרעות והן יתאימו לכולם אך הסטודנטים שעובדים במקומות אלו נשארים שנים רבות והתחלופה די נמוכה כך שקשה להתקבל לעבודות הטובות באמת.

איך מוצאים עבודה טובה באבטחה?

פשוט מאוד. פונים אלינו ומסבירים מה בדיוק תרצו לעשות ובאיזה שלב אתם בחיים ואנו נדאג לחבר אתכם לחברת אבטחה בירושלים שתהיה הנכונה ביותר עבורכם. כלומר, ניתן יהיה לעבוד בעבודה בה תקבלו שכר גבוהה או לחלופין לשבת וללמוד במהלך המשמרת הכל בהתאם לרצונכם האישי והרי זה כל הטוב באבטחה לא?! פנו אלינו ונדאג לחבר אתכם.

בהצלחהמעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..