רוצה להיות אמא? חבל על הלימודים.

מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

רוצה להיות אמא? חבל על הלימודים.


נוסף לפני 4 שנים | 0 תגובות
רוצה להיות אמא? חבל על הלימודים.

בטח שאלת את עצמך הרבה בחיים עד היום האם אני רוצה להיות אמא וכמה ילדים אני חולמת שיהיו לי? נושא זה חשוב למרבית הנשים בעולם מאחר וזה הבחירה הטבעית שהם אמורות לבחור אך מה קורה בעולם מודרני ומתועש בו מחירי ההישרדות מזנקים ואישה כבר חייבת לצאת מהבית ולעזור בפרנסה? מה קורה כאשר מקומות העבודה מוצאים דרכים יצירתיות במיוחד מיד לאחר החופשת לידה לפטר נשים מאחר והן הופכות למעמסה על המערכת וניתן להחליפן באחרות או טוב מכך בגברים .

מאחר והמצב במשק הכלכלי כיום אינו מזהיר במיוחד והנשים הן אולי הנפגעות המשמעותיות ביותר מכך שהרי מקצצים במקומות הכי פחות כואבים ונשים הן מטרה קלה הרי שמומלץ לנשים צעירות על סף לימודיהם באוניברסיטה לבחון את האפשרויות שעומדות להן בכובד ראש ולא להתפשר על מוסד לימודים וכמובן גם לא על התואר ראשון המתאים עבורם , כלומר הבחירה צריכה להיות על בסיס תכנית החיים של האשה ולא על פי דרישות המשק הרגילות מאחר והמשק לא יתחשב בהן כאשר הן יצטרכו סיוע.

אשה צריכה לבחור בין להיות אשת קריירה או אשת משפחה מאחר והשניים אינם אפשריים יחד , הבחירה הזאת אינה קלה אבל תפתח בפניכן את הדלתות להצלחה מאחר ותבחרו מקצוע שמאפשר קיום נכון של הדברים , לדוגמה ניתן לראות את לימודי החינוך כדבר מבורך מאוד לנשות משפחה שיכולים ללמד ילדים ולצאת לטפל בילדיהם מיד לאחר הלימודים ולהינות משני העולמות ומצד שני נשות קריירה שיוותרו על חיי המשפחה המשמעותיים יצטרכו לעבוד קשה ולבחור במקצוע טוב מספיק כדי שיוכלו לממן עוזרת או לפחות לקבל סיוע מגורם חיצוני בגידול הילדים.

נוסף לכך אם את אישה שכבר כיום בקשר רציני או אפילו נשואה מומלץ לך לחשוב פעמיים האם תואר ראשון זה מה שאת צריכה או שמה קורס מזורז למקצוע שניתן לעשות בבית במקביל לטיפול בילדים או להתמקד בהוראה , מה שבטוח החיים שלך לא יהיו קלים לא בלימודים ובמיוחד לא לאחריהם , ישאלו אנשים למה למנוע מאישה ללכת ללמוד מה שמכניס כסף רב? התשובה לרוב היא פשוט כי המעסיק רואה מספרים ולא אנשים ואם אישה תופסת מקום שיכול להתצבע בצורה טובה יותר על ידי אחרים שלהם אין ילדים הרי שהמעסיק יבחר באחרים.

המחשבה צריכה להיות ישרה ועם שני רגליים על הקרקע שהרי אישה שעובדת עבודה חלקית גם אם יש לה תואר לא תקבל משכורת גבוהה פשוט כי היא לא תצליח להתקדם ברוב המקצועות ותתקע ברמת הביניים עם משכורת סבירה שיכלה לקבל בשוק החופשי גם ללא תואר , מצד שני אישה שיכולה להרשות לעצמה ללמוד לתואר כלומר אינה בקשר וכרגע לא נמצאת בתכנון להביא ילדים בשנים הקרובות אין לה מה להפסיד והיא יכולה ללמוד עוד קודם לנישואין ולהרוויח את פירות התואר אך שוב זה לא מתאים לנשים שכבר בקשר רציני.

הבחירה במשפחה אינה פחות טובה מקריירה וילדים בריאים ומאושרים שווים יותר מכל הון שבעולם את זה תגיד כל אישה ולכן הבחירה הטבעית להקים משפחה ולנהל אותה כנדרש וזה כולל חינוך טוב אמונה ואוכל לצד יחס אישי ותמיכה לבעל ולילדים הם אחד מיסודות הקיום שלנו בעולם ואחוזי גרושין גבוהים מאוד מתרחשים בעקבות יציאת האשה לעבודה אם בעקבות רומנים או בגלל העייפות והחוסר אכפתיות שנוצרת עם הזמן בין בני זוג שעובדים כל אחד במסלול מקביל אך נקודות המפגש הולכות ומתמעטות והמחיר הזה כבד מנשוא ופוגע במשפחות כאשר אנו שוכחות מה חשוב באמת בחיים ומה זה בלוף.

לנשים יש כוח אדיר בידיים והן מוותרות על כל זה בקלות רבה מידי היום , הבחירה של נשים בכל העולם לוותר על אחת מהפלאים והאהבות הגדולות ביותר בחייהן בתמורה לכסף מפתיע במיוחד אך הגיונית בו באותה העת מאחר ואנשים מעורבבים בחיים שלהם בהישרדות ואינם מספיקים או אינם רוצים לשבת ולחשוב מה מטרתם בעולם ומה יביא להם שמחה אמיתית , אם את אחת מהנשים שכן חושבת על כך כנראה שהכתבה הזאת מיועדת לך ואולי תסייע לך להפעיל את המח שוב ולהחליט לקחת מקצוע שיתאים למשפחה ולא משפחה שמתאימה למקצוע.מעוניין לעבוד באבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עבודה באבטחה

לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..