מבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה

מעוניין ללמוד קורס מבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה

קורס מבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה

מה לא אמרו על קורס הסטטיסטיקה? קשה , נוראי , מעצבן הם רק מעט מאיך שמתואר קורס זה , אם זאת כולם מבינים שבתארים רבים מאוד יש צורך בקורס זה והקורס אחריו בכדי לעמוד בדרישות התואר. 

הקורס מבוא לסטטיסטיקה א' עוסק בכלים הפשוטים בסטטיטיקה ומקנה לתלמיד יכולות ניתוח שונות שייתכן וידרשו לו במהלך חייו בעבודה או בעבודת הסמנריון , חלק מהמידע שנלמד בקורס מאוד שימושי בחיי היום יום וקל להבנה וחלקים אחרים כלל לא מובן למה הם נדרשים ואיך הם יעזרו לנו בחיים במיוחד לא בעידן המחשבים והאייפון שיש לכולנו בכיס ומאפשר לנו לחשב גם נוסחאות קשות במרחק קליק בודד..

החומר הנלמד בסטטיסטיקה א' אינו קשה כלל , אז מה גורם לאנשים להגיב למשמע הקורס בפנים חמוצות ובזכרון שלילי? הבעיה והמורכבות בקורס הסטטיסטיקה זה כמות החומר המטורף שנדרש ללמוד , אז נכון החומר לא קשה אבל כמה זכרון כבר יש לאנשים? יש עשרות נושאים שונים שחלקם אינו קשור לנושא הקודם כלל ומבלבלים ומקשים מאוד על מיקוד הלימודים וכאשר המוח מפוזר הקושי גדל עוד יותר והלימוד אינו נעים וזה בלשון המעטה.

רבים שוכחים לפרט אודות חלק חשוב בקורס , החלק הקליל והכיף דווקא וזהו ההסתברות שיכול להיות מהנה מאוד וכולל בניית עצים ופונקציות בסיסיות שיכולות להפוך חצי מהחומר לקל ופשוט לעיכול.

אבל בהחלט ניתן לצלוח קורס זה בהצלחה תחת המרצה המתאים , משמעות מרצה טוב לא ניתנת להעברה על גבי האינטרנט. כל החוויה משתנה והתחושה שהקור אפשרי והציון ישביע את רצוננו , בנוסף למרצה טוב ככל שהסמסטר ארוך יותר כך הפריסה של החומר תגדל ותאפשר למח לקבל את הנלמד ולשמר אותו בצורה מתאימה ומסודרת , כמובן שסיכומים של החומר ותירגול עשרות ואפילו מאות פעמים נדרש מכל האנשים ההומנים שאינם מסתדרים עם מספרים , ללא תרגול קורס זה יהיה סיוט.

אם נאלצת ללכת לקורס זה כחלק מלימודיך נסה לראות אם ניתן להמיר את הקורס באפשרות הקלילה יותר של "קורס מחקר כמותי" , במידה ולא ניתן להחליף חפש מרצה טוב ועשה טובה לעצמך תרגע תנשום עמוק ותנסה להינות כאילו זה היה משחק.


מעוניין ללמוד קורס מבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה


פרטים נוספים