פרקים במורפולוגיה העברית

מעוניין ללמוד קורס פרקים במורפולוגיה העברית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא פרקים במורפולוגיה העברית

קורס פרקים במורפולוגיה העברית

קורס זה מתאר את המורפולוגיה בעברית - משמעות של תצורת מילים בעברית , ועושה זאת לאור תאוריות מורפולוגיות בלשונות אחרים , על ידי בחינה של האופן שבו מילים נוטות והתכנות שמסומנות על ידי כך והצירופים של המילים יחד מסבירים את תהליכי השפה שמרכיבים את תצורת המילים והתאמתם  כדי שנוכל להבינם.

הקורס יעסוק בעיקר באופן תצורת המילים , נבין את התהליכים המקדימים ומובילים לתצורות השונות שלנו ושל אחרים ובקשר שבין דרכי התצורה השונות , נעשה זאת על ידי דיונים ודוגמאות שיתמקדו כולן בשפה העברית של ימינו , למרות זאת לא נדרש ידע מוקדם בדקדוק ובלשון העברית.

חומרי הלימוד בקורס זה כוללים מבוא שמכיר לסטודנטים רקע תאורטי ועקרוני , רכישה של מוסגי היסוד החיוניים להבנה של התחום ורכישת ידע במבנה המילה בעברית , לאחר מכן הקורס ייתן לסטודנטים מבט לתוך דרכי היצירה של המילה בעברית והגזירה והנטייה שלה , בנוסף יוסבר על ההברות השונות והמורפמה (צורן - מלשון צורה) העברית אותם תוספות למילים שהופכות מילה של יחיד לרבים כגון נכון - נכונות.

כחלק מהקורס נלמדים השורשים הבניינים והמשקלים של המילים בשפה העברית וכן חקר המין והמספרים בשפה העברית שחשובים כחלק בלתי נשפר מהשפה ואופן היוווצרותם והשימוש בהן בשפה.


מעוניין ללמוד קורס פרקים במורפולוגיה העברית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא פרקים במורפולוגיה העברית

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל פרקים במורפולוגיה העברית.

לא נוספו עדיין סיכומים לפרקים במורפולוגיה העברית


פרטים נוספים