סמנטיקה , פרגמטיקה ומשמעות בשיח

מעוניין ללמוד קורס סמנטיקה , פרגמטיקה ומשמעות בשיח ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא סמנטיקה , פרגמטיקה ומשמעות בשיח

קורס סמנטיקה , פרגמטיקה ומשמעות בשיח

בקורס "יסודות תורת המשמעות" מוצגות השאלות העיקריות שהטרידו את הבלשנים שעסקו בסוגיות של המשמעות במאה השנים האחרונות מתחילתה של הבלשנות המודרנית בתחילת המאה העשרים ועד פריחת המדענים הקוגנטיביים ממש בשנים האחרונות , בקורס יוצגו היבטים שונים של משמעות הסימנים הלשוניים שבאות לידי ביטוי במילים ובהבעות פנים , ובנוסף נבין מהם הזרמים המרכזיים בהתפתחות ההיסטורית של הסמנטיקה (ניתוח דקדוקי) ושל הפרגמטיקה (הבנת השפה) וכל שאר מונחי הבסיס שמשרתים את תורת המשמעות (היחס של בין המילים לבין המשמעות שלהן)של ענפיה הרבים.

בקורס ידונו הסטודנטים עם השאלה "מהי משמעות?" ומשמעות הקשר. ינסו להבין את הסמנטיקה (ניתוח דקדוקי) המבנית הכוללת את השדות והרכיבים שיוצרים אותה , מהם יחסי המשמעות השונים ויעברו לעסוק בסודי ניתוח שונות ובינהם הניתוח הלוגי של השיחה , הניתוח הקוגנטיבי של המח המעורב בשיחה ומעבד את הנתונים עבורינו , נלמד על הבנת השיח שנעשה בצורה חברתית וההבנה שמתבצעת באופן קוגנטיבית על ידנו מבלי לשים לב.

ולבסוף נדון על שילובם של כולם יחד לכדי משמעות השיח וההבנה של כל הניתוחים דקדוקים וההבנה שמתרחשים באותו הזמן באופן אוטומטי לחלוטין.


מעוניין ללמוד קורס סמנטיקה , פרגמטיקה ומשמעות בשיח ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא סמנטיקה , פרגמטיקה ומשמעות בשיח

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל סמנטיקה , פרגמטיקה ומשמעות בשיח.

לא נוספו עדיין סיכומים לסמנטיקה , פרגמטיקה ומשמעות בשיח


פרטים נוספים