הסיפור העברי בראשית המאה ה20

מעוניין ללמוד קורס הסיפור העברי בראשית המאה ה20 ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא הסיפור העברי בראשית המאה ה20

קורס הסיפור העברי בראשית המאה ה20

קורס מעניין במיוחד שלוקח תשעה סיפורים מרתקים שנכתבו בספרות העברית בתחילת המאה ה20 ומנתח אותם , הסיפורים ממוקמים בתוך ההקשר ההיסטורי - ספרותי המשותף ובוחנים אותם על ידי השוואה של היסטוריה מול הספרות ואף לקיחה של הסיפורים ווניתוחם כפי הנראה בזמן שלנו כלומר לבדוק איך ומה המשמעות שלהם אילו באופן תיאורטי נכתבו בימינו.

מטרות הקורס הן להיות מעין פתיח לתואר בספרות ולהציג בפני הסטודנטים את המבחר הרחב של היצירות המיוחדות בסיפורת העברית ובנוסף לתת לסטודנט את הכלים המתאימים לבצע ניתוח של התוכן ולפרש אותם באופן ספרותי מחדש , קריאה של הספרים השונים יחד עם הכוונה צמודה נותנת לסטודנט את היכולת להבין את העקרונות והמבנה של הסיפור כפי שהם עולים מהיצירה עצמה.

מטרה נוספת לקורס היא לבחון את הסיפורים באופן משותף ולחפש את המשותף לכולם לפי השתייכותם לתקופה וכך הסטודנטים לומדים על ההיסטוריה של התקופות השונות וגם על ההשוואה בין נקודות שמשתקפות מהסיפורים על התקופה בה הם חוברו.

חומר הלימוד עצמו די מרתק ופותח במבוא היסטורי וספרותי ולאחר שהסטודנט מבין את מטרות הקורס ואת השיטה לקרוא ולבקר ולהבין את הספרות שבידיו הוא יכול לפתוח את סיפורי הקורס שנכלל בהם הספרים "מחניים" "מאחורי הגדר" "מאראיאשקה" "בת הרב" "דרך קוצים" ועוד ספרים נוספים וטובים , לאחר מכן עושים השוואה בין הספרים "דרך קוצים-הצדה-מחניים" באמצעות ניתוח מכיוון שונה , על ידי יצירה של תאוריה מזווית ששייכת לימינו ואיך אנחנו רואים את הקשר בין שלושת ספרים אלו.

מה שיפה בקורס זה שהוא סובב סיפורים מאוד מעניינים וברגע שחומר לימוד מוגש על מצע של סיפורת נהיה קל יותר לזכור את הנלמד וכל שכן גם להינות ממנו , הקורס לא מתואר כקשה אם זאת יש להשקיע כמו בכל קורס אחר.


מעוניין ללמוד קורס הסיפור העברי בראשית המאה ה20 ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא הסיפור העברי בראשית המאה ה20

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל הסיפור העברי בראשית המאה ה20.

לא נוספו עדיין סיכומים להסיפור העברי בראשית המאה ה20


פרטים נוספים