גיבור ואנטי גיבור ברומן המודרני

מעוניין ללמוד קורס גיבור ואנטי גיבור ברומן המודרני ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא גיבור ואנטי גיבור ברומן המודרני

קורס גיבור ואנטי גיבור ברומן המודרני

בקורס זה שמתעסק עם הספרות באופן כללי בכל העולם ומטרתו לבחון את הנושא של "הגיבור" ו"האנטי גיבור" ברומן המודרני ועושים זאת על ידי קריאה והכרות עם שישה רומנים שנכתבו בשנים האחרונות ומטרת הקורס לנסות ולהגיע אל המשמעות של הרומנים בספרות על ידי ניתוח והבנה של עיצובם וכל זאת במקביל ללמידה על מגמות ותנועות שונות בספרות שהחלו בכתיבה של רומנים מודרניים והוראה של ידע בסיסי בניתו הטקסט הפשוט ברומן.

חומר הלימוד של הקורס מגוון ומעניין , וכולל מבוא להכרת הרקע של עיצובו של הגיבור ברומן הקדום והכרה של הגיבור ברומן המודרני מתוך ששת הספרים הבאים:

לב החשכה , ניתוח הרומן של ג'וזף קונרד שנכתב על משמעותו הסמלית של המסע ללב הג'ונגל הפרימיטיבי והטכניקות המיוחדות שבהם כותב הספר עושה שימוש בכדי שיוכל להמחיש ביתר עניין את הרעיונות שמאחורי הקלעים.

וזרח השמש , ניתוח הרומן של ארנסט המינגוויי שמתאר כיצד הגיבור מייצג מערכת שלמה של ערכים וחיבורים שונים על פני "הדור האבוד" שהערכים המקובלים באותם ימים נעלמו לאחר סיומה של מלחמת העולם הראשונה ובה נטען שלאחר המלחמה העומק והאיכות של היצירה ירדה לאחר שלא היו יכולים להישען על היסטוריה של יצירות אחרות כבעבר.

הזר , למידה של הרומן שחיבר אלבר קאמי ועוסק בשחטת ההזרה של הסופר ובתפיסות הפילוסופיות שבהם האמין.

התפסן בשדה השיפון , הכרת ספרו של ג'ייד סלינגר והבנה של הגיבור שבוחר למרוד במוסכמות שבחברה ומהם ההשלכות והמשמעויות של המרד הזה וכמובן לומדים להכיר מהם הכלים שגורמים לנו להזדהות עם הגיבור המתואר בספר.

המשפט , ניתוח הרומן המפורסם של פרנץ קפקא הנודע ולומדים איך הוא מציג עולם מוכר לנו באור סתום ומפחיד למרות שזה משהו שנראה מציאותי מאוד והוא עושה זאת על ידי ניתוק של הקשרים ההגיונים בין הפרטים השונים.

הקנאה , ניתוח ספרו של אלן רובגרייה והבנה שיש סוג אחר של רומנים ששונה מהרומן הישן , בנוסף בקורס קוראים מחדש את הרומן המודרני ומבינים את השינויים ומהפרשנויות שקשורות לימינו אנו מכל הספרים שלמדנו במהלך הקורס.


מעוניין ללמוד קורס גיבור ואנטי גיבור ברומן המודרני ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא גיבור ואנטי גיבור ברומן המודרני

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל גיבור ואנטי גיבור ברומן המודרני.

לא נוספו עדיין סיכומים לגיבור ואנטי גיבור ברומן המודרני


פרטים נוספים