מגמות בסיפורת הישראלית בשנות ה80

מעוניין ללמוד קורס מגמות בסיפורת הישראלית בשנות ה80 ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מגמות בסיפורת הישראלית בשנות ה80

קורס מגמות בסיפורת הישראלית בשנות ה80

בקורס "מגמות בסיפורת הישראלית של שנות השמונים" מתואר השגשוג יוצא הדופן בהופעות של כמה מהכתבים המעניינים ביותר בספרות הישראלית והעברית החדשה , מטרת הקורס היא ללמד ולהכיר לסטודנט את היצירות החשובות ביותר ובהם הקהל והמבקרים התעניין רבות באמצעות ניתוח מפורט שלהן , בקורס מתוארים יצירותיהם של גדולי הכותבים בסיפורת הישראלית אבל בדגש רציני על חמישה בולטים שמוכרים לכולם.

במהלך הקורס נכיר את הסופרים יעקב שבתאי , יהושע קנז , א"ב יהושע , דויד גרוסמן , ויואל הופמן שלכולם חלק חשוב בספרות הישראלית ואנו נבחן את התרומה של כל אחד מהם והמאפיינים היחודיים לו ובמקביל ננסה להבין מהו המיקום של כל אחד מהם בהתפתחות של הסיפורת הישראלית בחמישים השנים האחרונות , לסופרים אלו יש מכנים משותפיים שלא היו קיימים בסיפורת הישראלית הישנה של הדור הקודם בשנות השישים.

הסיבה שהקורס עוסק בסופרים אלו דווקא ולא באחרים היא מחמת תרומתם האדירה לדרך החדשה של הספרות הישראלית שמקובלת עד היום ופתחה את הדלת לסופרים צעירים אחרים בעולם הסיפורת , והם מייצגים באופן גורף את הסיפורת החדשה ומיינסטירים כיום.

הקורס בעצם שואל את דמותם ואת יצירותיהם המוכרות ביותר ועל ידי כך מסרטט אי אלו קווים למגמות התמטיות שמאפשרות לנו להבין את התמורות והשינויים שהורגשו בחיי היחיד והציבור בישראל בשנים האחרונות , כחלק מהקורס הסטודנטים נדרשים לקרוא את הרומנים של הסופרים המוזכרים בקורס ולהכיר את כתביהם כמה שיותר לעומק.

בקורס יש מבוא שמציג בפני הסטודנטים את התכנים שמשותפים לסופרים אלו ומציג את הרקע לצמיחתם והנורמות המקובלות בשנות השישים ומשווה אותן לסגנונות החדשים של הסיפורת הישראלית המודרנית , הספרים הבולטים בקורס הן "סוף דבר" של יוסף שבתאי ו"התגנבות יחדים" של יהושע קנז ועוד..


מעוניין ללמוד קורס מגמות בסיפורת הישראלית בשנות ה80 ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מגמות בסיפורת הישראלית בשנות ה80

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מגמות בסיפורת הישראלית בשנות ה80.

לא נוספו עדיין סיכומים למגמות בסיפורת הישראלית בשנות ה80


פרטים נוספים