הפואטיקה של הספרות

מעוניין ללמוד קורס הפואטיקה של הספרות ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא הפואטיקה של הספרות

קורס הפואטיקה של הספרות

הקורס הזה מהווה סוג של פתיח לכל המתעניינים בתאוריה שמאחורי הסיפורת , ונדרש במיוחד בכדי להבין העקרונות השוני שנדרשים ליסוד של כל ספר וסיפור טוב , כאשר מבינים עקרונות אלו אנו מבינים יותר בקלות את הקורסים השונים בתחומי הספרות בכללי ובסיפורת במיוחד , ההגדרה שהוא נותן לסיפורת כ"סיפר בלשון הבונה עולם בדיוני שהציר המרכזי שלו נגרם על ידי סדרת אירועים".

המטרה של קורס זה לבצע איבחון של כל ההיבטים השונים להגדרה זו ולאחר מכן להדגים אותם לפי מבחר סיפורים קצרים מהסיפורת הישראלית ומן הסיפורת בעולם , מאחר ובקורס זה עוסקים בתאוריה של הטקסט הסיפורי ולא בפירוש של הטקסט לא יהיה צורך בניתוח פרשנויות טקסט , ונשתמש בסיפורים אך ורק כדי להדגים את העקרונות והיסודות השונים שכלולים בהגדרה.

במהלך הלימודים נלמד מבוא לתוכן , נבין את המשמעות של המעבר מסיפור לתאוריה ועל תהליך הקריאה לצד האירועים המתוארים בסיפורת ואפן החיבור בינהם ואיך אפיינו את הדמויות בסיפור , דרכי ההבעה והמיקוד , סגנונות הסיפורת לצד הכותבים ורמות הסיפוריות שכל ספר. 

סיפור טוב מצריך ביסוס מסוים על כללים ועקרונות שונים ולעשות שימוש בכלים מגוונים בכדי לשמר את המומנטום ולהפוך את הקריאה למעניינית וקלה למעקב , הדמויות הצבעוניות והאופן בה הם מוצגים כשהם מתבססים על גבי מצע חברתי ותיאורים גרפיים בכדי למשוך את הקורא לעולם הדמיוני של הסופר ולתת לו הנאה רבה .


מעוניין ללמוד קורס הפואטיקה של הספרות ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא הפואטיקה של הספרות

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל הפואטיקה של הספרות.

לא נוספו עדיין סיכומים להפואטיקה של הספרות


פרטים נוספים