אוסטן: גישות בביקורת הספרות

מעוניין ללמוד קורס אוסטן: גישות בביקורת הספרות ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אוסטן: גישות בביקורת הספרות

קורס אוסטן: גישות בביקורת הספרות

הקורס "ג'ייין אוסטן : גישות בביקורת הספרות" מתעסק מהצד האחד בכלל היצירה הגמורה של גיין אוסטן ומהצד השני נראה ונכיר את הביקורת מהיבטים שונים  של ביקורת הספרות ואיך הם מוצגים בפרשנויות היצירה. אנחנו לא מתמקדים בקורס זה בפרשנות של יצירותיה של גיין אוסטן אלא מציגים מחר מסוים של פרשנויות שכבר קיימות לרומנים שלה.

ג'יין אוסטן , היתה סופרת אנגליה טווה מדהימה של עלילות שהתמקדו בדרך אל הנישואין של ילדות צעירות השייכות לאצולה אך הרומנים שכתבה שנתנו מעט רקע ויותר אבחנות דקות וכתיבה שנונה וחכמה , היא גרה עם משפחתה שהיתה אף היא מהאצולה וכתבה כבר מגיל קטן מאוד ורוב ספריה כבר סיימה לכתוב לפני גיל 25 ופורסמו שנים רבות לאחר מכן וחלקם פורסמו רק לאחר מותה. 

כאשר לומדים על יצירותיה יש להבין ולהכיר את הזמנים בהם היא חיה ומהם ההשפעות החיצוניות וההשכלתיות שנכנסו את תוך הכתיבה , היא חיה בעולם שעבר למהפכה תעשייתית בימי נפוליאון ובאותה עת שינויים חברתיים גדולים מאוד עוברים על אנגליה ולמרות זאת בכל ספריה ואולי בגלל הכתיבה בגיל צעיר היא לא מזכירה את האופן החדש אלא רק את האציל המשכיר קרקעות לאחרים וכו כפי שהיה מקובל ערב המהפכה.

כאשר אנו עוברים בביקורות שנכתבו על הסופרת אנו מחפשים בעיות ספציפיות בביקורת על היצירות שלה , ולבדוק הנחות ביקורת שמובלעות בנסיון להכיר כמה זרמים בביקורת שאפיינו את המאה ה20 בנוסף לכך הקורס מקנה לסטודנט מיומנות בקריאה של מאמרי ביקורת שנכתבו על כתבים ספרותיים , במהלך הקורס מכירים את ששת הרומנים שאוסטן סיימה לכתוב "בינה ורחשי לב" "גאווה ומשפט קדום" "מנספילד פארק" ועוד 


מעוניין ללמוד קורס אוסטן: גישות בביקורת הספרות ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אוסטן: גישות בביקורת הספרות

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל אוסטן: גישות בביקורת הספרות.

לא נוספו עדיין סיכומים לאוסטן: גישות בביקורת הספרות


פרטים נוספים