חיקוי מציאות או ארגון אמנותי?

מעוניין ללמוד קורס חיקוי מציאות או ארגון אמנותי? ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חיקוי מציאות או ארגון אמנותי?

קורס חיקוי מציאות או ארגון אמנותי?

הקורס "העולם בסיפורת: חיקוי מציאות או ארגון אמנותי?" דן במעמד הכפול פנים של העולם הדמיוני ביצירה הספרותית שמתנהל כדומה לעולם המציאותי ולרוב פועל על פי חוקי הטבע ובעל מגבלות דומות לעולם בו אנו חיים , הסיפורת פועלת כמתווך של מגמות ופעלולים אסטתים שמתנהלים על פי חוקי האמנות  במהלך הקורס הסטודנט רוכש סט כלים ביסודות התאוריות הסיפרותיות ולומד כיצד להדגים אותן על הטקסטים הספרותיים.

במהלך הקורס מתאפשר לסטדונטים לחבר את עבודת הסמנריון שלהם בהתבסס על התאוריות שבחטיבות השונות של הספרות ובמקביל על היצירה הבודדת או ההיבט הספרותי הספציפי שמבוסס על קורסים קודמים שלמד או לחלופין על פי בחירתו. 

הנושא התאורטי בו עוסק הקורס מהווה מאין נקודת התחלה בהצטלבותם של שלשה אפשרויות  הטקסטים הספרותיים , התאוריות הכלליות של הספרות ו התקופות והדורות שעברו בספרות. במהלך הקורס נתחיל בלמידה של התאוריות ויסודות שמגבות אותן ונמשיך לניתוח של שתיים מיצירות הספרות "אמא וטום ג'ונס" שמדגימות ומראות לנו איך נראה כיוון אחר מהמקובל בעולם הדמיוני בעולם הספרות , נדון בשתי התאוריות שנכתבו על הספרות על ידי אריסטו ושקלובסקי וניישם את התאוריות בחטיבות הספרותיות כפי שלמדנו בקורסים הקודמים.


מעוניין ללמוד קורס חיקוי מציאות או ארגון אמנותי? ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חיקוי מציאות או ארגון אמנותי?

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל חיקוי מציאות או ארגון אמנותי?.

לא נוספו עדיין סיכומים לחיקוי מציאות או ארגון אמנותי?


פרטים נוספים