מעוניין ללמוד קורס תיאטרון בחברה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא תיאטרון בחברה

קורס תיאטרון בחברה

במהלך הקורס הסטודנטים ילמדו על המתודולוגיה המקיפה ללימוד ההקשרים החברתיים שיש לתיאטרון ועושה שימוש ברקע ובהצגות שעלו בתיאטרון פה בישראל , ההנחת יסוד בקורס הזה היא שהתיאטרון לא משקף מציאות כנתינתה. התיאטרון רק מסדר ומעצב אותה לצרכים של קבוצות חברתיות שונות , ודווקא בגלל האופי בה הם מציגים את המציאות הם יכולים להעביר ביקורת ולחשוף אי תאימויות שמוסתרים וגלויים בחברה ולהדגיש אותם.

המושגים המתודים נלקחים מהעולם של הספרות הסוציולוגיה והתרבות והדיונים במתודות השונות נעשה בצורה שתחילתו בברקע החברתי והתרבותי ולאחר מכן עוסקים בחלקי ההצגה וסופו בקבלה של המוצג בידי קהל הצופים ,  במהלך הקורס לומדים על חקר התיאטרון ובהמרות המתאימות לחקר טקסטים תרבותיים ומקוריים אחרים.

כחלק מלימודי הקורס נעבור על הסביבה והחיבור של התוכן בתיאטרון , על רשימת הדרמות החשובות וסדר העבודה בתיאטרון , הכוונות שעומדות מאוחורי ההצגה , הטקסטים העיצוב של הדמיויות והמשמעות שמאחורי הקלעים והמסר שמועבר דרך התיאטרון מאחר ובכל חיבור ותיאטרון לרוב יש מסר וסיפורת אחרת שלה משמעויות שונות ומסר מיוחד לצופים.

בכללי לתחום הבמה בתיאטרון משמעויות גדולות יותר מלצורות התרבות האחרות ואולי בדומה למוזיקה יש משמעות להבנה של  הרקע הטקסט הגלוי והאלמנטים הנסתרים וכאשר מבינים חלקים אלו ההנאה מצפיה בהצגה או בהשתתפות בה כפולה ומכופלת , לאחר סיום תואר בתיאטרון שום דבר לא יהיה אותו דבר ותיאטרון יהפוך מדבר משעמם למבוגרים למשהו מעניין ויחודי רק לכם.


מעוניין ללמוד קורס תיאטרון בחברה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא תיאטרון בחברה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל תיאטרון בחברה.

לא נוספו עדיין סיכומים לתיאטרון בחברה


פרטים נוספים