מבוא לאמנות הקולנוע

מעוניין ללמוד קורס מבוא לאמנות הקולנוע ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לאמנות הקולנוע

קורס מבוא לאמנות הקולנוע

הקורס "להבין סרטים : מבוא לאמנות הקולנוע" נותן הצצה רחבה לטכניקה והפואטיקה של ההבעה הקולנואית ונותן לנו את הכלים להבין את המרכיבים השונים ועשירים של היצירה הקולנועית מהצילום הבוסס של תמונה ועד לרצף שלם שיוצר יצירת קולנוע , ונוגעים גם בסרט השלם כיצירה שלמה בדיון על הסיפורת והסגנון שהחילו בתוך היצירה המלאה. בין השאר הקורס מאפשר הבנה של הכלי הקולנועי ואיך הוא יוצר את החוויה והתנסות בצורה דומה לאומנויות האחרות.

במהלך הקורס לומדים להבין איך המבע הקולנועי מקדם את העלילה ועוזר לה בהעברת מסרים ומשמעויות בדרכים שונות כיחידה אחת. במהלך הלימודים מכירים שיטות ניתוח וכלים לאבחון להבין ולהעריך את היצירות הקולנועיות וזאת על ידי לימוד מתוך הסרטים עצמם כלומר במהלך הלימודים יצפו הסטודנטים בסרטים חשובים ובקטעי סרטים נוספים מסרטים נדירים השייכים לתקופות שונות ולסגנונות אחרים וכל סרט ינותח ויאובחן כחלק מהקרוס , בלימודי הקורס לומדים על שיטת ניתוח שפותחה לצורך קורס זה ועושים בו שימוש ומאחר וזהו רק קורס פתיחה בסיסי הוא מתאים לכולם.

הקורס מתאים גם לאנשים הרוצים ללמוד את הקורס למטרת הנאה ואו השתלבות עתידית בתעשיה על ידי קורסים מקצועיים כבמאים ותסריטאים .

חומרי הלימוד בקורס זה הם רבים ובהם לומדים על צילום והמיזנסצנה - החיבור של תמונה לסצנה בסרט , על התנועות והעריכה , על הפסקול והמשחק , על הדרמה והסיפור , הסיפורת ואידיאולוגיה , התאוריה והסינטזה וזאת תוך כדי צפיה בסרטים כאמור שישלחו בין השאר לסטודנטים בהשאלה עד לסיום הקורס כולם במטרה להבין את הסרט ומשמעותה והיוצרים שעסקו בה.


מעוניין ללמוד קורס מבוא לאמנות הקולנוע ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לאמנות הקולנוע

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא לאמנות הקולנוע.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא לאמנות הקולנוע


פרטים נוספים