הקומדיה הרומנטית

מעוניין ללמוד קורס הקומדיה הרומנטית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא הקומדיה הרומנטית

קורס הקומדיה הרומנטית

בקורס "הקומדיה הרומנטית - היסטוריה אידיאולוגיה ומגדר" בוחנים את החיבור של ההיסטוריה החברתית והאידיאולוגית בו התפתחו כל סרטי הקומדיה הרומנטית בהוליווד בשנות השלושים של המאה העשרים ועד שנות האלפיים ומעט גם היום , נבין איך עובד המחזור בסרטים בתחומי הקומדיה שחוזרים על עצמם בתחומי קבועים כגון אהבה רומנטית , לנישואין וגירושין ולתפקידי מגדר ומיניות שונים.

הקומדיה הרומנטית , זאנר קומדי שמסתיים תמיד עם חיוך ומכיל בתוכו רומנטיקה כאשר בקומדיות רבות הסיום די דומה בנישואין ובחיים יפים ומאושרים לעולמי עד יחד. והשימושים הנפוצים לחיבורים הרומנטים בסרטים אלו יהיו טעויות - צירופי מקרים - הבלתי אפשרי - חתונה אלו הטריגרים להפעלת הריגוש אצל קהל הצופים שאוהבים לראות סרטים אלו פעם אחר פעם למרות הסוף שידוע מראש.

נכיר בנוסף את היחס של הז'אנר הקומדי למגדרים ויחסי מגדר ולסוגיות חברתיות כמו מעמד , מוצא אתני ונטיות מיניות כמו כן נדון בתרומה של יוצרים בולטים בתחומי הקומדיה הרומנטית כמו וודי אלן ונלמד על בסיסם של כמה סרטים שיצאו לאקרנים בין שנות השלושים לשנות האלפיים ונבחן את ההקשרים של כל סרט וסרט והדמויות שנעשות בהם שימוש ונבחין בין מגדר , מין , מוצא ועל מה מתבססות הסרטים בקומדיה הרומנטית.

הסרטים שנראה וננהל על גבם את הדיונים והלימודים הם : זה קרה הלילה , לייד איב , חמים וטעים , דו-שיח בחדר המיטות , הדירה , הרומן של עם אנני , כשהארי פגש את סאלי , אישה יפה , מהומה רבה על לא דבר , החתונה של חבר שלי.......

סרטים אלו לא יאמרו הרבה לרוב האנשים , למעט כמה סרטים אחרונים רובנו לא גדל על סרטים אלו אבל למטרות לימוד וההבנה של השימושים השונים שבהם הם עובדים מצויין.


מעוניין ללמוד קורס הקומדיה הרומנטית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא הקומדיה הרומנטית

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל הקומדיה הרומנטית.

לא נוספו עדיין סיכומים להקומדיה הרומנטית


פרטים נוספים