זיכרון טראומה ופנטזיה בקולנוע האמריקאי

מעוניין ללמוד קורס זיכרון טראומה ופנטזיה בקולנוע האמריקאי ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא זיכרון טראומה ופנטזיה בקולנוע האמריקאי

קורס זיכרון טראומה ופנטזיה בקולנוע האמריקאי

הלימוד בקורס זה מתבסס על סדרת ההרצאות של פרופסור תומס אלזסר בהם הוא עורך לסטודנטים היכרות עם הטראומה הפנטזיה והזיכרון של היחיד ושל הקבוצה ומראה לנו איך לעשות שימוש בכלים אלו לטרת מחקר בתרבות , אנו מדגימים את הגישות הללו על סרטים שיוצאים עכשיו לקולנוע כלומר ממש מכירים מקרוב ועל תכנים מעניינים לכל הדעות את הכלים שלומדים בקורס - זה נחמד.

במהלכה של הקורס הסטודנטים נחשפים לשלשה טראומות בסיסיות שמרכזיות ויחודיותן לתרבות האמריקאית ונראה איך הם מתאימים לחברה האמריקאית של ימינו ולשינויים הכלכליים והחברתיים שמתחוללים בארצות הברית כיום. ניתן ממש לחוש את הטראומה והזכרון בחלק מהסרטים שיוצאים היום מאין פחדים שטמונים עמוק בכל אמריקאי שעולמו הטוב והבהיר יעלם יום אחד ואיך אנחנו מתמודדים עימה בפנטזיה ובמציאות.

נושאי הלימוד בקורס נותנים לנו היכרות עם העיסוק בנושאים המרכזיים ברמה האקדמאית בטראומה ונטפל בענייני הזיכרון והשיכחה המהירה כקבוצה , נכיר את טראומת כור ההיתוך וטראומת הגזע והאימפריה והפנטזיות של אחרים אותם נדגים בסרט המפורסם "שתיקת הכבשים" נדגים את טראומת ההגזע והטכנולוגיה כפי שמשתקף כיום בקולנוע האמריקאי ועוד.

בהמשך עוסק הקורס בנושאים של מסעות בזמן שהאמריקאים מאוד אוהבים (בחזרה לעיד , ספרות זולה) וסרטי ההצלה של המפיק האגדי סטיבן שפילברג (הסרט המצויין - להציל את טוראי ראיין) ולבסוף נגע בפנטזיה ובזכרונות שונים. במהלך הקורס צופים בכל פעם בסרט אחר כשבסך הכולל צופים בתשעה סרטים איכותיים ועדכניים באורך מלא יחד עם הדררכה וספר הלימוד "זיכרון , טראומה,ופנטזיה בקולנוע האמריקאי.


מעוניין ללמוד קורס זיכרון טראומה ופנטזיה בקולנוע האמריקאי ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא זיכרון טראומה ופנטזיה בקולנוע האמריקאי

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל זיכרון טראומה ופנטזיה בקולנוע האמריקאי.

לא נוספו עדיין סיכומים לזיכרון טראומה ופנטזיה בקולנוע האמריקאי


פרטים נוספים