מוסיקה ממבט ראשון

מעוניין ללמוד קורס מוסיקה ממבט ראשון ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מוסיקה ממבט ראשון

קורס מוסיקה ממבט ראשון

קורס חביב וקליל שמיועד לכל חובבי המוסיקה וגם לאנשים שאינם מוזיקאים וללא רקע מוזיקלי , עם זאת הקורס מיועד ומומלץ בחום גם לאנשים בעלי רקע מוזיקלי ולקוראי תווים הרוצים בהרחבת השכלתם הכללית בתחומי המוזיקה התאוריה והכרת השירה.

במהלך הקורס לומדים מושגים יסודיים במוזיקה ויחד עם זאת לימוד תוך כדי האזנה מודרכת ליצירות מוסיקליות ומפגשים בכיתות עם כלי נגינה כאשר מטרות הקורס הן להכיר את המקלדת (אורגן או פסנטר) ולמידה עד לצבירת יכולת לניגון מנגינות פשוטות עם ליווי בסיסי ביותר ולאלו שכבר יודעים לנגן יכולים לדלג על קטע זה בהוכחת יכולת קודמת בתחום.

הסטודנטים לומדים להכיר את המקצבים השונים והכתיבה וההבנה של התווים השונים במוזיקה זאת במקביל להבנת מילות מפתח ומושגים חשובים במוזיקה דברים כמו טוניקה , מז'ור , מינור מרווח ואחרים ועשיית שימוש בהם עד להרגל והטמעה במערכת הפעילה של הסטודנט במהלך האזנה למוזיקה ולנגינות מתקופות שונות זוכים להכיר את הצורות המוזיקליות הרבות ובשלב זה תוך שימוש בידע שנרכש בקורס בתאוריה ובעשיה והחוויה המוזיקלית כייפית ביותר.

נושאי הליוד בקורס זה , לימוד נגינה על פסנטר לימוד ערכים של קצב וקריאה וכתיבה של התווים השונים ומושגים מוזקילים בסיסיים לומדים על נקודת עוגב על מוטיב-צורה-משפט ושירי שוברט ומולטימדיה , והצצה קטנה לאופרה לקטע מתוך נישואי פיגארו של מוצארט.

נכון זהו לא קורס שמחדש הרבה אבל הוא נועד להשלים חסרים ולהביא את הנדרשים לרמה בסיסית להמשך לימודי התואר וזו פתיח הכרחי לאנשים שאינם בעלי רקע מוזיקלי גם אם הם יודעים לנגן בגיטרה או לחלופין שרים יפה. זהו כמובן קורס פותח של תואר וההשתתפות בו לא קשה במיוחד , לימודי ההמשך של קורס זה (מוסיקה ממבט ראשון חלק שני) כבר מתחילים להיות מועילים יותר ומרתקים לא פחות.


מעוניין ללמוד קורס מוסיקה ממבט ראשון ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מוסיקה ממבט ראשון

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מוסיקה ממבט ראשון.

לא נוספו עדיין סיכומים למוסיקה ממבט ראשון


פרטים נוספים