מוסיקה ממבט ראשון : שלב ב'

מעוניין ללמוד קורס מוסיקה ממבט ראשון : שלב ב' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מוסיקה ממבט ראשון : שלב ב'

קורס מוסיקה ממבט ראשון : שלב ב'

זהו קורס המשך ל " מוסיקה ממבט ראשון :שלב א' " ובמידה ולא למדתם בו מומלץ בחום לעבור וללמוד בקורס זה קודם לכן בשביל ליישר קו עם כולם.

במהלך קורס זה נלמד פרקים נוספים מתוך רשימת התחומים בהם התואר במוסיקה עוסקת , נעסוק במוסיקה האומנותית לסוגים השונים שבה ולתקופות ולזמנים אחרים ונעשה זאת על ידי האזנה וניתוח של המוסיקה בכלים שכבר יש לסטודנטים גם אילו שאין להם רקע בתחום ינצלו את הכלים הפשוטים והטבעיים שלהם למטרות התנסות בפיתוח השמיעה ובהרחבה של הידע התאורטי שכבר רכש בקורס הקודם.

המפגשים בקורס זה כבר חשובים בהרבה וגם לבעלי הנסיון במוסיקה יתחברו ולמדו דברים חדשים , בין השאר ילמדו הסטודנטים על בונה הכינורות והליכה פיזית לחזרות של תזמורת כדי לראות יצירת מוזיקה חיה בסימפוניה. נושאי הלימוד כבר יותר מצומצמים וממוקדים והם עוסקים בפרקי בארוק א שעוסק בקונצ'רטו לדורותיו , ופרקי בארוק ב שעוסק בתיאור של סוויטה ורב קוליות , לאחר מכן ילמדו על יצירתו וגלגולו של ניגון , כלי נגינה שונים ומוסיקה שלאחר הביצוע.

הכניסה ללימודים מורכבים יותר כמו קונצ'רטו וסוויטה דורשת כבר ריכוז רב יותר ולקראת חלק זה בתואר נדרש הפרק המקדים לקורס זה לאפשר יישור קו של כל הסטודנטים שלא יתעכבו האחד עם השני , לימודי מוזיקה דורשים מהסטודנט רבות ואינם פשוטות כפי שנשמע מן הטקסט ויש להבין זאת כאשר בוחרים במקצוע המוסיקה כתואר ראשון.

במהלך הקורס יעברו על הקלטות רבות של דוגמאות מוזיקליות שמהוות חלק בלתי נפרד מהקורס והיכולת להבין אותו והתלמידים נדרשים לתרגל על פסנטר בביתם את מה שלמדו בכדי לשמר את הידע שצברו.

 


מעוניין ללמוד קורס מוסיקה ממבט ראשון : שלב ב' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מוסיקה ממבט ראשון : שלב ב'

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מוסיקה ממבט ראשון : שלב ב'.

לא נוספו עדיין סיכומים למוסיקה ממבט ראשון : שלב ב'


פרטים נוספים