מעוניין ללמוד קורס מבוא למוסיקה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא למוסיקה

קורס מבוא למוסיקה

במהלך הקורס יחזקו הסטודנטים את הכרתם ביסודות התאוריה המוזיקלית על כל הגוונים שבה , ונעשה שימוש במבחר רחב של דוגמאות מיצירות וסגנונות שונים מתרבות המוזיקה המערבית ונכיר את מקומה של המוזיקה בתרבות שלנו כאחד התחומים המקשרים בהגות ובאמנויות ההומניסטיות ולאחר מכן נפתח את הכושר הבחנה ומודעות בהאזנה למוסיקה .

זהו קורס מעט מתקדם יותר ולכן נדרש ידע מקדים בתחומי המוזיקה והניגון , מעט מושגים וידע כללי בניגון בכלי אחד לפחות אך בעלי ידע תאורטי בסיסי בלבד וכך מוזיקאים מנוסים לצד כאלו שפחות יוכלו להעמיק ולהעשיר את הידע התאורטי - עיוני שלהם במקצוע. ובנוסף קורס זה מהווה מאין קורס בסיס ללימודים מתקדמים יותר לתואר במוסיקה.

במהלך הלימודים יתורגלו רבות מנושאי הלימוד בקורס ויעשו מאמצים לעזור לסטודנט להטמיע כלים אלו בשמיעה ובהאזנה למוסיקה , נעשה זאת על ידי האזנה לאלבומי מוסיקה בהם דוגמאות יחודיות ומוסיקליות איכותיות ביותר והאזנה למוסיקה היא חלק בלתי נפרד מהקורס עצמו והסטודנטים יתרגו את הנלמד ואת האזנה למוסיקה בביתם.

חומרי הלימוד בקורס זה כוללים הכרה של מערכת הצלילים הזמניים והמקצב של המוזיקה המלודיה ומערכת הסולמות  , צעדים ראשונים ברב קוליות , הרמוניה והמשפט הארמוני יחד עם המבנה הפסוק והמשפט והמוסיקה והמילים השייכים להיבטים היסטוריים.


מעוניין ללמוד קורס מבוא למוסיקה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא למוסיקה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא למוסיקה.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא למוסיקה


פרטים נוספים