מוסיקה ויצירה בסביבה ממוחשבת

מעוניין ללמוד קורס מוסיקה ויצירה בסביבה ממוחשבת ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מוסיקה ויצירה בסביבה ממוחשבת

קורס מוסיקה ויצירה בסביבה ממוחשבת

בלימודי הקורס נתנסה בכתיבה של תווים מוזיקליים בסביבה ממוחשבת באמצעות תוכנות תיווי כגון "פינאלה -finale" ועל ידי התנסות במערכת הממוחשבת הסטודנטים מפתחים יכולות חשיבה וסקרנות טבעית ליצירה עמוקה ורצינית יותר עם הידע והרקע המוסיקלי והתאורטי שרכש. במבלך הקורסנכיר גם דרכי כתיבה לכלי הנגינה השונים ואת עולם ה MIDI והאודיו וננסה לכתוב יצירות מוסיקליות.

הידע שצובר הסטודנט במהלך לימודים אלו יאפשרו לו להתקדם עם כלי עבודה חשובים ומרכזיים מאוד למלחינים ולמעבדים מוסיקליים ברמות השונות. וזאת על ידי לימוד בשימוש בתכנת כתיבת התווים והכרה של הקו המלודי והליווי ההרמונלי יחד עם הזמן והמקצב המוסיקלי והרב קוליות , ונמשיך ונששלב טקסט עם מלודיה והיכרות עם הגיטרה עם הבס ועם התופים וכלי הנקישה השונים.

נלמד עוד על הצורה המוסיקלית של שיר פופלארי והדפסתם ועיצובם של התווים המוזיקלים יחד עם הבנה באודיו וב MIDI ושילובם של השניים יחד כאשר המטרה הסופית של הקורס להעביר לסטודנט את ההכרה וההבנה הנדרשים לו לשימוש בתכנת הפינאלה והתהליכים החשובים ליצירה של מסיקה והיכולת לכתוב לכלי נגינה וקול וכמובן שהסטודנט יחשף למבנים מוסיקלים שונים המאפיינים את המוסיקה הפופלארית ובסיום הקורס יוכל הסטודנט לכתוב וליצור ממש מוזיקה על ידי התכנה בהתבססות על הפרוטוקולים של הMIDI והאודיו ועם כל שאר האלמנטים הנדרשים להפקת שיר.

הסטודנטים יעשו שימוש בהאזנה למוסיקה מוקלטת וקבצי מולטימדיה שונים וכלים מתקדמים שיחברו את הסטודנט לחומר ויגרמו לו הנאה מכך בדומה למשחק עם נקודות וכ"ו


מעוניין ללמוד קורס מוסיקה ויצירה בסביבה ממוחשבת ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מוסיקה ויצירה בסביבה ממוחשבת

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מוסיקה ויצירה בסביבה ממוחשבת.

לא נוספו עדיין סיכומים למוסיקה ויצירה בסביבה ממוחשבת


פרטים נוספים