מבנים הרמוניים חלק ב'

מעוניין ללמוד קורס מבנים הרמוניים חלק ב' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבנים הרמוניים חלק ב'

קורס מבנים הרמוניים חלק ב'

קורס זה הינו המשך לקורס "מבנים הרמוניים חלק א' ולכן במידה ולא למדת בקורס הקודם מומלץ לחזור אחורה ולהכירו.

מטרת הקורס להרחיב ולהעמיק את הידע שנצבר בקורס הקודם ולשפר את ההתמצאות במושגים שונים בהרמוניה ובניתוח ההרמוני - מוסיקלי ואת הקורס נפתח משום כך בהליכים השונים של המודולציה ולאט לאט מרחיב את אוצר האקורדים הכרומטיים ומציג לנו את האפשרויות הצליליות הרבות המושפעות מזה בדומה לביטוי שהם הכניסו כבר בתקופת הבארוק והקלאסיקה ועד התקופה הרומנטית המאוחרת במאה העשרים.

בארוק , סגנון מוסיקלי ששולט באירופה במאות ה16 ועד אמצע המאה ה18 ויש בו רגשיות ודינמיות רבה וכלל מורכבויות רבות ניגודים ודרמטיות רבה ומטרתו לדעת ברגש ובדמיון של השומע , תרגום המילה "פנינה בעלת צורה חריגה" וזהו גם משמעות המוזיקה שנוצרה שהיה בעל ניגודים שגרמו לריגוש מסוים בשונה למוזיקה הסימטרית שהיתה מקובלת לפני כן.

נעמוד כחלק מהקורס על השינויים הסגנוניים שהשתנו במוסיקה המערבית בעקבות ההתפתחות של השפה ההרמוניית ונערוך היכרות עם המערת המורכבת של המושגים והתאוריה שמהווים את הבסיס בכדי לנתח את יצירות המוסיקה של התקופה הרלוונטית , אם זה מרגיע הסטודנט לא ידרש לנסות לעמוד במשימות המורכבות של הלחנה ועיבוד המוסיקלי שמצריך מקצועיות רבה יותר.

נכיר את התהליך למודולציה והמינורציה ואחרים , נכיר את המודולציה הכרומטית ואנהרמונית והרמוניות משוטטות וערעורה של הטונליות. זהו קורס מעט יותר מורכב מהקודם וכבר נכנסים עמוק יותר למושגים שונים אך לחובבי המוסיקה זו תהיה קורס מהנה וחוויתית.

 


מעוניין ללמוד קורס מבנים הרמוניים חלק ב' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבנים הרמוניים חלק ב'

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבנים הרמוניים חלק ב'.

לא נוספו עדיין סיכומים למבנים הרמוניים חלק ב'


פרטים נוספים