המוסיקה של יוהן סבסטיאן באך

מעוניין ללמוד קורס המוסיקה של יוהן סבסטיאן באך ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא המוסיקה של יוהן סבסטיאן באך

קורס המוסיקה של יוהן סבסטיאן באך

מי לא מכיר את המוסיקה של באך? חיבוריו והלחנים שיצאו תחת ידו נחשבים עד היום כסיכום וכפיסגה הרמה ביותר של תקופת הבארוק ואולי אף אחד מהשיאים של המוסיקה בכל הזמנים ואנו מקדישים קורס זה ליצירות החשובות שחיבר ונתמקד בתחומים הקשורים ללחנים שבאך עסק בהם רבות , נכיר את המטרות שניצבו לנגד עיניו והצורות והדרכים בהם הוא גם הצליח להשיג אותן ונעשה זאת על ידי שנציץ לכל היצירות שלו בתחומים השונים.

באך , (יוהאן סבסטיאן באך) היה מלחין גרמני ואכן מתקופת הבארוק (מוסיקה קלאסית) והוא ניגן על עוגב ככלי מועדף והיה אחד המלחינים ואולי הגדול מכולם בכל הזמנים והוא פיתח ויישם ביצירותיו את טכניקת הקונטרפונט ולחיבוריו עומק אינלקטואלי אדיר והיופי שלהן לא ניתן לתיאור בטקסט , יצירותיו נלמדות בכל העולם ובכל השפות והוא זכה לתהילה גדולה שדאכה וחזרה לאחר מכן במאה התשע עשרה. באך עצמו גדל לבית של מוסיקאים וממשפחתו יצאו מוסיקאים רבים והם התבלטו במגוון תחומים וסגנונות אך יוהאן היה הגדול והמפורסם מכולם.

במהלך הקורס נברר כמה מושגים חשובים מאוד כגון: מהו הסגנון של הבארוק? ומהם ואיך ניתן לזהות את מאפיינו היחודיים של באך ואיזה חיבורים היסטוריים וחברתיים יצרו את המוסיקה שחיבר וכמובן נבסס זאת על הז'אנרים המרכזיים בתפסו בתקופות אלו ועל איזה טכניקות וחידושים מוסיקליים הוא עבד וביסס ביצירות שלו ומהם המשמעויות החוץ מוסיקליות ליצירות שלו המתבטאות במוסיקה שחיבר?.. שאלות רבות וחשובות!.

מטרת הקורס להכיר את מקומו של באך והרקע לחייו והתמורות שחלו בתקופת חייו , יחד עם היכרות של הסגנונות הרלוונטיות והטכניקות והמבנים הצורנים ביצירותיו של באך , ולהרחיב את הנסיון בניתוח הצורניות המלודי וההרמוני והישום שלהם בחיבוריו של באך.


מעוניין ללמוד קורס המוסיקה של יוהן סבסטיאן באך ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא המוסיקה של יוהן סבסטיאן באך

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל המוסיקה של יוהן סבסטיאן באך.

לא נוספו עדיין סיכומים להמוסיקה של יוהן סבסטיאן באך


פרטים נוספים