מקבץ חפצים - חפצים ברשות עצמם

מעוניין ללמוד קורס מקבץ חפצים - חפצים ברשות עצמם ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מקבץ חפצים - חפצים ברשות עצמם

קורס מקבץ חפצים - חפצים ברשות עצמם

הקורס " טבע דומם - ממקבץ חפצים לחפצים ברשות עצמם" עוסק בציור , בציור נורמטיבי לרוב יהיה איזה שהוא מודל או שלחן ועליו יונחו חפצים דוממים אותם הצייר ינסה לצייר אך האלמנטים שהונחו על השלחן לרוב לא יהיו במקומם הטבעי ויונחו שם במטרה לציור ולכן ההשקעה בהם גבוהה יותר כאשר בוחנים אותם כפרט יחיד ומבינים את משמעותם תוך התמקדות מקרוב.

אנו במהלך הקורס מנסיל ללמוד על יצירת הרצף הרעיוני בצורה שאנשים מתייחסים לחפצים ובעמדה שפיתח האמן אליהם ולרוב ידובר באמנות הציור במהלך הסתכלות מעמיקה זו על הפרטים הקורס מעביר לנו את ההסבר לאיך מתבטאת יצירת האמנות בתרבות המערבית את ההבדלים בכיווני המחשבה וההתנהגות של הכלל בתקופות שונות בהיסטוריה.

כאשר בוחנים את הייצוג האומנותי לו מקבלים חפצים שונים בתקופות השונות ניתן לראות את העקרונות והתהליכים ומושגים בסוגי האמנות השונים הפוסט מודרנית ובאמנות המודרנית בכלל , הסטודנט מבין את היחס של האמן הצייר והגישה שלו אל הציור ולבסוף הקורס מציג בפני הסטודנט את אחד השינויים המרתקים באמנות המודרנית בה חפץ דומם הופך לעצמאות ועומד בפני עצמו.

הלימוד בקורס מתבסס על הספר "טבע דומם" מיצוג של חפצים לחפצים של ממש והוא מחולק למספר חלקים שעוסקים בהיבטים שונים כגון היחס אל הטבע הדומם באמנות של העולם העתיק ולאחר מכן באירופה של ימי הביניים ומה גרם לישנויים במאה החמש עשרה שהעביר את החפצים לחפצים עצמאיים בציור.

החפצים מוצגים כאמצעי של הגות על חוסר הערך בחיים הפיזיים והחומריים , הכרה של המאה השמונה עשרה והטבע הדומם כפי שהיה מוכר אז ועד המאה תשע עשרה חשוב להכרה והבנה של התהליכים שהחפץ הדומם עבר בעיניו של האמן .


מעוניין ללמוד קורס מקבץ חפצים - חפצים ברשות עצמם ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מקבץ חפצים - חפצים ברשות עצמם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מקבץ חפצים - חפצים ברשות עצמם.

לא נוספו עדיין סיכומים למקבץ חפצים - חפצים ברשות עצמם


פרטים נוספים