מבוא לסטטיסטיקה ב למדעי החברה

מעוניין ללמוד קורס מבוא לסטטיסטיקה ב למדעי החברה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לסטטיסטיקה ב למדעי החברה

קורס מבוא לסטטיסטיקה ב למדעי החברה

אם השלמתם את קורס מבוא לסטטיסטיקה א בהצלחה , מבוא לסטטיסטיקה ב' יהיה כיף ומהנה , ולכל אלו המחפשים מה יותר קשה סטטיסטיקה א או ב התשובה ברורה : סטטיסטיקה ב' קלה בהרבה.

סטטיסטיקה ב' מתחלק לארבעה חלקים בלבד , כאשר חלקו הראשון ומעט מחלקו האחרון קשורים לסטטסטיקה א' ולכן יש ללמוד אותו קודם לכן , בגלל אופיו של קורס זה שנועד להקנות כלי ניתוח מתקדמים יותר של סקרים וכמות נתונים גדולה יותר מהמספרים בהם עסקנו בקורס הקודם של סטטיסטיקה א' הפריסה של החומר צומצמה משמעותית.

הבנה של מספר נמוך יחסית של אלמנטים שחוזרים על עצמם בצורות שונות כמה וכמה פעמים עושים חיים קלים לסטודנטים והציונים בקורס זה מזנקים מאיזור ה60 - 70 לאיזור 80 - 90 ומראים על קלות יחסית בתרגול ובסידור החומר בראש.

אבל כרגיל יש עקב אכילס קטן , כדי להצליח בקורס זה יש להבין בפועל את ההגיון ואת האופן בו מתבצע החישוב של הכלים הנלמדים ולא ללמוד כמו תוכי , כלומר יש לפעיל את הראש בכל תרגיל קודם כל בזיהוי נכון של הבעיה ורק לאחר זיהוי ניתן לפתור את התרגיל כאשר יש להשים לב לדגשים הקטנים ביותר בטקסט השאלה ולאו דווקא במספרים עצמם ולעיתים זה יכול להפתיע ולהוריד שאלה שלמה במבחן פשוט בגלל טעות.

במבחן נוטים לנסות לשלב לפחות מלכודת אחת ולגרום לסטודנט להתמודד עם בעיה שתצריך אותו לבצע חשיבה ולהיות יצירתי מעט יותר כדי לפתור , בנוסף יש צורך ללמוד לעשות שימוש בתכנת הSPSS תכנה של מייקרוספוט לניתוח מספרים. 

לסיכום מדובר בקורס לא קל אך משמעותית פשוט יותר מסטטיסטיקה א' ומרצה טוב יכול להפוך קורס זה לקל ברמה שתרגול של כמה ימים לפני המבחן יאפשרו השגת הציון הנדרש לעבור את המבחן , 


מעוניין ללמוד קורס מבוא לסטטיסטיקה ב למדעי החברה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לסטטיסטיקה ב למדעי החברה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא לסטטיסטיקה ב למדעי החברה.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא לסטטיסטיקה ב למדעי החברה


פרטים נוספים