מעוניין ללמוד קורס רענון במתמטיקה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא רענון במתמטיקה

קורס רענון במתמטיקה

כמה מכם סיימו תיכון בהצלחה ולאחר מכן שירתתם בצבא וטיילתם את הטיול המסורתי לתאילנד לאחר מכן? כמה מכם לא נגע במתמטיקה כבר שנים ארוכות? אלו שניגשו לפני הלימודים למבחן הפסיכומטרי לרוב לא באמת יצטרכו רענון מאחר והם כבר השתפשפו מחדש בכל המספרים והנוסחאות אך סטודנטים השייכים לאוניברסיטה הפתוחה או שציון הבגרות שלהם היה טוב דיו יגיעו ללימודים ללא הידע המקדים שנדרש לקורסים שבתואר.

לצורך אותם סטודנטים ישנו קורס "סדנת רענון במתמטיקה לתלמידי מדעי החברה" ולאחר מכן יוכלו להשתלב בלימודים וליישר קו עם כלל הסטודנטים האחרים והמטרות שהסטודנט ישיג במהלך הלימודים בקורס זה יהיו לו לעזר רב מאוחר יותר.

הקורס פותח במתמטיקה ברמה של שלוש יחידות ברמת הבגרות בתיכון וזאת כדי לאפשר את הלימודים בקורסים המתקדמים יותר כגון חשבון דיברנציאלי לאלו הלומדים כלכלה וניהול או חלשבון דיפרנציאלי ואיטגרלי יחד עם הקורסים הפותחים בתארים אחרים כגון מבוא לסטטיסטיקה א למדעי החברה והקורסים במבוא לכלכלה כגון מיקרו כלכלה ומאקרו כלכלה.

קורסים בסטטיסטיקה ובסוגי מתמטיקה שונים הם חובה במסלולים רבים כמו ניהול ומדעי המחשב , כלכלה ומדעי המחשב , בחינוך ובעוד מסלולים רבים ולכן קורס זה חשוב במיוחד לאלו שלהם חסרים בידע , הלימודים בקורס זה נעשים בכיתה ונעשים אחת לשבוע במשך ארבע שעות יחד עם עבודות בית רבות ומאחר וההשתתפות בסדנה זו אינה חובה ורק מי שמרגיש שיש לו צורך בכך מגיע אין בחינת גמר ואין לקורס זה ערך בנקודות הזכות.

הלימודים בקורס זה מיוחדים ושונים משאר הקורסים האקדמאים בכך שאמנם יש מסלול לימוד אך הלימודים משתנים ומתעצבים בהתאם לצרכים של הסטודנטים בקבוצה כך שאם יש צורך בולט בחיזוק תחום מתמטי אחד יותר מאחר הדגש יהיה על הצורך של רוב התלמידים , ניתן ללמוד אלגברה בסיסית בדומה לנלמד בתיכון דברים כמו חזקות פירוק לגורמים ופתרון משוואות פשוטות , ניתן ללמוד פונקציות לינאריות , פונקציות ריבעויות , קריאה וסרטוט של גרפים וסימונים ופעולות בין קבוצות.

כלים אלו בפועל לא נדרשים לרוב הסטודנטים ולכן הקורס מתקיים רק פעמיים בשנה בקיץ ובחורף ולרוב הכיתות לא עמוסות במיוחד מאחר ורוב מוחץ של הסוטדנטים פשוט נוטים לוותר על הקורס ובוחרים ללמוד ולהשלים את החסרים בידע תוך כדי תנועה למרות שיש בכך קושי מסוים.


מעוניין ללמוד קורס רענון במתמטיקה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא רענון במתמטיקה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל רענון במתמטיקה.

לא נוספו עדיין סיכומים לרענון במתמטיקה


פרטים נוספים