יישומי מחשב מתקדמים

מעוניין ללמוד קורס יישומי מחשב מתקדמים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא יישומי מחשב מתקדמים

קורס יישומי מחשב מתקדמים

זהו אחד מהקורסים המיותרים ביותר שיש , קורס חובה שמטרתו להעניק לסטודנט את הכלים הנדרשים ביישומי המחשב (המתקדמים?!?) באוניברסיטאות יוצאים מתוך הנחה מוצדקת שבמהלך החיים שלנו ובעבודה האקדמאית בפרט אנו נשב שעות רבות ביום על מחשב ולא ייתכן שסטודנט יסיים לימודיו ללא הידע המינימלי לעבודה מול מחשב ועל יישומיו הרבים.

במהלך הקורס לומדים הסטודנטים על המחשב האישי והיישומים השונים כאשר הדגש יהיה על מעבדי התמלילים של מייקרוסופט וורד וזה כולל שימוש בתכנת האקסל 2010 והכרה של התקשוב במחשב כדי שהם יוכלו בשלבים מתקדמים יותר בתואר להשתתף בקורסים הנעשים באמצעות מחשב ולשלוט בו , הדגש יהיה על הכלים שיעזרו לסטודנטים במהלך הלימודים לתואר בלימודים עצמם ומאוחר יותר בעבודת הסמנריון ולאחר מכן בעבודה שלהם בעולם האמיתי.

במהלך הקורס ישנם קבוצות דיון והסטודנטים ילמדו להוריד תכנים מאתר האוניברסיטה וממקורת חיצוניים , שליחת מטלות שונות במערכות המטלות של האוניברסיטה. הסטודנט מתבקש להתייצב עם המחשב האישי בעל תמיכה מלאה בעברית ועם חיבור וויפיי לאינטרנט אלחוטי יחד עם תכנות הווינדוס והאופיס של שנת 2010 שילמדו אודותם בקורס.

הלימודים מתרכזים לנושאים הבאים : היכרות רצינית עם האקסל של אופיס מייקרוסופט השימוש באינטרנט על כל יישומיו הרבים , שיטות ודרך החיפוש בגוגל ובאינטרנט בכלל של מידע רגיל ואקדמאי , אופן השימוש במאגרי המידע והשירותים של הספריות (גוגל עוה עבודה נהדרת) וכמובן איך לעבוד בצורה נכונה על גיב הוורד של אופיס ובמצגות של פאוור פוינט.

עוד בנושאים אלו: 

ניתן לקבל פטור מקורס זה בהצגת יכולות טובות בעבודה מול מחשב.

המבחן הביבליוגרפית המיותר שעל הסטודנט לעשות אינו באמת מצריך את לימוד כל הכלים המיותרים למחקר ולמציאת מקורות בספריה כל שעליכם לעשות הוא לגשת לשאלה ולהעתיק ולהדביק אותה בגוגל לקבלת תוצאה מדוייקת ולבחירה של הסעיף הנכון במבחן האמריקאי - 15 דקות על השעון והמטרד הזה מאחוריכם עשו לעצמכם טובה והיפטרו ממנה.

 


מעוניין ללמוד קורס יישומי מחשב מתקדמים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא יישומי מחשב מתקדמים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל יישומי מחשב מתקדמים.

לא נוספו עדיין סיכומים ליישומי מחשב מתקדמים


פרטים נוספים