חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול

מעוניין ללמוד קורס חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול

קורס חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול

זהו קורס יחודי שמיועד ללומדי תואר ראשון בכלכלה ותואר ראשון בניהול והמטרה שלו בפשטות להעביר לסטודנט את הידע המינימאלי שנדרש לו בכדי שיוכל לסיים את התואר הראשון בהצלחה וכדי לעשות זאת יד צורך בידע במתמטיקה דיפרנציאלית ואינטגרלית ברמה סבירה וזה מה שנלמד בקורס זה.

אם אתם קוראים על קורס זה כנראה שאתם צריכים לקחת אותו בסמסטר הקרוב או במהלך הקורס זאת אומרת שכל מה שכתוב למטה יהיה סינית עבורכם ולא מעניין בעליל וזה כמובן מעצבן אך זיכרו שקורס זה הוא רק אחד מכמה בתחום שתלמדו ולא בהכרח הקשה מבינהם ולכן לא מומלץ להתרגש יותר מידי וכמו האחרים גם הוא עובר ונעלם מיד אחרי המבחן גמר שתעברו בקלות אם תתרגלו מספיק ותשקיעו בבית.

במהלך הלימודים הסטודנטים יכירו את המושגים השונים את משמעותם והאופן בו אנו עובדים איתם , הם יכירו את הפונקציות על ידי הגדרה של המושג והכרה של הגרפים השונים יחד עם הפונקציות הקווים והריבועים , החזקות והלוגרימיתים יחד עם הרכבה של פונקציות והפיכתם לפי צורך.

יכירו נוסף לכך את כל עולם הנגזרות על מושגיו השונים והשימוש בהם על פונקציות מורכבות ומונוטוניות נוסף לכך יבינו ויראו מה זה נקודות הקיצון נקודות הפיתול והגמישות יחד עם פונקציות קמורות וקעורות , לאחר מכן ילמדו על פונקציות בעלי שתי נעלמים והאופן שבו אנו מתייחסים ומטפלים בהם יכירו דברים מורכבים יותר כגון עקומות שוות ערך ונגזרות חלקיות ואיך מוצאים נקודות קיצון בפונקציות עם שתי נעלמים וכו.

יגעו גם באיטגרציה ובפונקציה הקדומה השיטות שבה והשימושים הרבים שנעשים עימו כגון חישוב שטחים ומשוואות דיפרנציאליות מסדר ראשון. קורס מיידע ומעצבן אך מרצה טוב יכול לעשות אוירה טובה ותשרדו את הקורס בהצלחה.


מעוניין ללמוד קורס חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל חשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול.

לא נוספו עדיין סיכומים לחשבון דיפרנציאלי לכלכלה וניהול


פרטים נוספים