מעוניין ללמוד קורס מקרו כלכלה חלק א ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מקרו כלכלה חלק א

קורס מקרו כלכלה חלק א

קורס זה מתחלק לשני חלקים ובמהלך שני הקורסים הסטודנט זוכה להכיר לעמוק את היסודות של המקרו כלכלה  (הכלכלה באופן גלובלי) ולאחר שיסיימו את הלימודים הסטודנטים יוכלו לתאר ולהבין את כל אחד ואחד מהמרכיבים השונים של המערכת המקרו כלכלית ויהיו בידיהם הכלים להבין ולפתח באופן פרטני את הההתרחשויות המקרו כלכליות שמתרחשות בישראל הקטנה לצד ההתרחשויות הגדולות בעולם.

במהלך שני חלקי הקורס נוגעים בכמות גדולה מאוד של מרכיבים ועושים זאת על ידי פתיחה בהקדמה שאמורה להכין וליישר קו בין כל הסטודנטים כדי שכולם יוכלו להבין את הנלמד באופן ברור , נכיר את החשבונאות הלאומית בו נבין איזה שיקולים ומהם המספרים החשובים לתפקוד של מערכת כלכלית לאומית שלה סדרי עדיפויות שונות ולטווחים שונים מלאחד הרגיל ומכלכלת מיקרו בפרט.

נבין מהם המנועים לצמיחה ומהם כושר הייצור של מדינות , ההבנה של יכולות הייצור נותנת לנו מבט יחסית ברור לתוך העולם של הצמיחה הכלכלכית וככל שהייצור מתרחב וגודל כך הצמיחה של המדינה תגדל יחד איתה , השיטה הקפיטליסטית אכן מעודדת צריכה ויצירה גם של דברים שאין בהם צורך בכדי לשמן ולהניע את הכלכלה ולכן בתקופות משבר נגידים נוטים להוריד את הריביות כדי לעודד אנשים לצרוך עם כספם שיושב בבנקים ומייבש את התעשייה.

נבין מהם יכולות הצריכה והחסכון של האנשים הפרטיים ואיך ליכולות אלו השפעה על הכלכלה הלאומית והגלובלית לאורך זמן ונכיר את מושגי ההשקעה והחיסכון שעל ידי השקעה המשק צומח והחסכון רק גדל כל עוד העולם ממשיך בכיוון הנכון והירוק , במידה ואנשים בוחרים לחסוך באופן המילולי של המילה ללא השקעה באפיקי רווח לא רק שהוא לא יחסוך אלא יפסיד אלא כל המשק יפגע מכך בטווח הארוך.

לבסוף דנים במושג הכסף והאופן שבו אנו רואים אותו ועושים בו שימוש , על סוגיו השונים על העליה והירידה של ערכו בהתאם למצב המשק לו המטבע שייך וניתן לנהל דיון גם על מטבעות חדשים כמו מטבעות וירטואלים ומקומם במשק ומה יהיו ההשפעות של מטבע כזה בעולם מודרני האם זה יועיל לכלכלה או שמה להיפך יפגע בה אנושות ... נושאים מעניינים וקורס מעניין.


מעוניין ללמוד קורס מקרו כלכלה חלק א ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מקרו כלכלה חלק א

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מקרו כלכלה חלק א.

לא נוספו עדיין סיכומים למקרו כלכלה חלק א


פרטים נוספים