מעוניין ללמוד קורס תורת המימון ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא תורת המימון

קורס תורת המימון

קורס זה מקנה לסטודנט ידע בסיסי במימון ומאפשר לו לקבל את הכלים והשיקולים הרלוונטים לניתוח וקבלת החלטות בתחומי המימון , לכלים אלו משמעות רבה מאחר ולפעמים החלטות כאלו הן בעלות השלכות כלכליות גבוהות והחלטה שאינה נכונה פוגעת בחברה ובגרום המחליט לאחר מכן והעברת הידע בקורס זה נעשית על ידי תרגול של כמויות גדולות של תרגילים במתמטיקה ובתכנון של המימון וזאת כדי שהם יישמו כבר במהלך הקורס החלטות בפועל וירגישו במה מדובר.

הקורס "תורת המימון - ניהול פיננסי של גופים עסקיים" נוגע במבחר רחב של נושאים הקשורים לתורת המימון כאשר הנושאים המרכזיים בתחומי המימון מתייחסים לניתוח דוחות פיננסים הבנה וידע בניהול החוזר של הממון שחוזר בפירמה , איך לתקצב סגומי כסף בתקופות בהם יש ודאות ובתקופות מורכבות בהן הודאות לא ברורה , הצורה בה מגייסים משקיעים מתוך החברה ומחוצה לה ומתי עושים זאת?.. לומדים להכיר מהו הון של חברה ומה המבנה של הון בחברה.

אנחנו נשים דגש ליישום הנלמדבכיתה ביחס למציאות הישראלית וזאת תוך כדי הצגת הצנותנים על גבי גרפים ובאופן מילולי ולפי צורך יודגמו חלק מהכלים על ידי שימוש באלגברה ובכלי מחקר כמותיים ובהסתברות.

חומר הלימוד כולל בתוכו את הפונקציה הממונית שמתארת לנו את המטרה של הפירמה והתפקידים של המנהל הפיננסי ונכיר את הדמויות הללו ביחס לתקופות שונות , תקופות יציבות ותקופות של משברים פיננסים , נלמד לנתח נתונים פיננסים ועל בסיסים ללמוד תכנון ובקרה באמצעות כלים של חשבונאות וניהול הדוחות הכספיים לצד תכנון פיננסי ותקצוב נכון של משאבים.

ניהול ההון החוזר לחברה אף הוא עניין שיש להכיר ולדעת לעשות בו שימוש , ניהול הנכסים הקבועים של חברה מצריך החלטות של השקעה לטווח ארוך ולצורך כך גם תזרים מזומן נזיל ופנוי להשקעה , עושים זאת על ידי תקצוב הון כאשר יש ודאות בשוק שמאפשר זאת נכיר גם מה עושים כאשר אין ודאות בשוק ויש משבר או בועה ונכיר גם את המקורות להון לטווח הרחוק והקרוב.

כאשר בוחנים חברה חיצונית לקניה או להשקעה יש צורך בבחינה של ערך ומבנה ההון בחברה ועל בסיס נתונים אלו להעריך את שוויה ואת חוסנה במשבר כלכלי או בתקופות אי ודאות , דוגמה לתקופה בה יש חוסר ודאות שנלמד זה הניהול הפיננסי בתנאי אינפלציה - מה עושים כאשר יש הון אך ערכו יורד באופן עקבי ויש לבצע החלטות שישמרו את ערך הכסף ויאפשרו יציבות בזמן לא יציב.

בשורה התחתונה זהו קורס מעניין מרתק ומגוון מאוד .

 


מעוניין ללמוד קורס תורת המימון ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא תורת המימון

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל תורת המימון.

לא נוספו עדיין סיכומים לתורת המימון


פרטים נוספים