מעוניין ללמוד קורס כלכלת עבודה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא כלכלת עבודה

קורס כלכלת עבודה

בקורס זה אנחנו בעצם מנתחים תאוריות כלכליות שונות וזאת במקביל להתייחסות לנושאים רבים השייכים לשוק העבודה וכאשר נבחן את שוק העבודה נבחן את שוק העבודה בישראל את שוק העבודה בארצות הברית ואת שוק העבודה באירופה וכאשר בוחנים כלכלה אנו רוצים לראות את הכלכלה בשלמותה ולכן נבחן את מקומן של הנשים בכלכלה לצד מיעוטים נוספים.

במהלך לימודים אלו אנחנו נבחן את ההיבטים התאורטיים והאמיפירים (מציאותיים וניתנים לבדיקה מדעית) וגם בשאלות הקשורות למדיניות ממשלתית בנושאים כלכליים. הלימודים כוללים היכרות נרחבת של מודלים כלכליים שונים בפעילות של שוק העבודה ונכיר גם נתונים אמיתיים הקשורים לתפקוד שוק העבודה בישראל ובמדינות אחרות בעולם.

בנוסף הסטודנטים ינהלו דיונים לגבי המדיניות והבעייתיות שיש כיום בשוק העבודה , בעיות שכולם מכירים כגון דרישת יתר לתחומי עבודה מסוימים ולידם דרישה מועטת למקצועות אחרים , הבדלי מעמדות ותפקידים בחברות לצד מיקומן של הנשים בחברה , היחס להורים ושירות מילואים וכל דבר אחר שישפיע על הספק העבודה , בעיות נוספות נמצאות בכל שלב ושלב בשוק העבודה ומה המדינה עושה כדי לפתור זאת?.

תחומי הלימוד בקורס זה מתרכזים במספר תחומים מעניינים כגון ההיצע של העבודה - מה מצב שוק העבודה ומי מתקבל לעבודות הטובות , נכיר את העבודה בבית והעבודה שמחוץ לבית יחד עם הפרישה בשלב כלשהו משוק העבודה וההשלכות הרבות לסוגים השונים של העבודה , רמת ההשקעה של המשק ושל החברות יחד עם עידוד מצד המדינה בפיתוח הון אנושי ואיך נראים הפרשי השכר במשק לצד הפרשי השכר המפצים.

דברים חשובים לסטודנטים כמו הביקוש לעובדים והכרות עם השוק ודרך חיפוש העובדים והצורך בהם יעזרו לכלל התלמידים בהמש חייהם בחיפוש אחר עבודה בתחום רלוונטי יחד עם פרטים נוספים שיסייעו להם כגון צורת המבנה של שוק העבודה והאיגודים השונים המטרה שלהם ומתי הם מתערבים לטובת העובד וזכויותיו ומה מצב האבטלה במשק ואיך היא משפיע על תחומים רבים ומקצועות רבות אלו כלים מאוד שימושיים לכל אדם בשוק העבודה ומי שלומד קורס זה זוכה להכיר רבדים נסתרים שלרוב האנשים אין את הידע על קיומם והכח הרב שיש בידע זה.


מעוניין ללמוד קורס כלכלת עבודה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא כלכלת עבודה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל כלכלת עבודה.

לא נוספו עדיין סיכומים לכלכלת עבודה


פרטים נוספים