מבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר

מעוניין ללמוד קורס מבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר

קורס מבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר

זהו קורס מרתק ומיוחד במינו שמומלץ לכל אדם המנהל עסק באשר הוא ללא הקשר לתואר , האם אתם יודעים מה הם העלויות של השירותים שאתם מספקים או מה עלות מכירת מוצר ובכלל מה עלות ייצור של מוצר ואיזה תהליך הוא עובר עד להגעה לידיו של הצרכן?  ניתן לראות כיום מוצרים שיוצרו בסין נקנו שם על ידי יזם אותו היזם מכר את הסחורה ליזם ישראלי שביצע את תהליך הייבוא לאחר מכן יש את התהליך של ההובלה וההעברה לאחסון ומהאחסון המוצר עובר לחנויות דרך תיווך ולבסוף לידיו של הצרכן , בכל שלב בתהליכים אלו מישהו גרף כסף לכיסו הפרטי - כסף שלבסוף משולם במלואו על ידי הצרכן.

לכן כאשר אנחנו מנהלים עסק ועוסקים במגוון רחב של שירותים או מוצרים אנו נחשב את כלל העלויות כולל ההחזקה של עובד שירות והעובד מכירות שלבסוף עלותם תגולם אף היא במחיר הסופי מה שמצריך קבלת החלטות וחישובים מדויקים וחישובים אלו נעשים על ידי שיטות שונות שעוזרות למקבל ההחלטות בביצוע החלטה על בסיס הנתונים הרלוונטים.

הנתונים שמרכיבים את המחיר של המוצר חשובים במיוחד ויש צורך בהתייחסות פרטנית אליהם ואנו צריכים להכיר את התמחירים המסורתיים לעומת התמחירים המודרניים מאחר והשינויים שיש היום מאפשרים קניה ישירה מהצרכן או לחלופין מכירה של מוצרים ללא צורך במתן שירות או שירותי חנות פיזית באמצעות האינטרנט ולכן אנו צריכים לחשב בהתאם לסוג העסק ולסוג המוצר איתו אנו מתעסקים.

לצורך שיקולים רבים אלו אנחנו נרצה לעשות תכנית פעולה של העסק דבר שמכונה כיום "תכנית עסקית" כבר קודם לפתיחת העסק בכדי לוודאות את כדאיות העסק והרווחים שבו , נחשב את מקורות המימון שלנו אם זה בנק או בן משפחה יחד עם הריביות הנלוות נגדיר תקציב ברור והשימושים המתוכננים לו נכיר מושגים כגון תקציב פתוח ותקציב שוטף על כל השלבים השונים שיש בהקמה ובניהול של עסק.

ולבסוף נראה איך נקבעים המחירים ואיך באמצעות התמחיר ניתן לעשות בקרה לעסק , נכיר את השיטות לבדיקה של הסטיות מהתכנית בעסק ונראה את ההפרשים בין המתוכנן למתרחש בפועל ומה הגורמים שמשפיעים וגורמים לכך , ונכיר את הסוגים השונים לתמחיר ומה ההבדלים שבינהם ונראה לכל שירות ומוצר איזו שיטת תמחירים המתאימה ביותר.

חומר הלימוד בקורס זה כולל מבוא מסוים שמגדיר לסטודנט את העלויות השונות מחולקים לפי הסוגים השונים ואת מערכות התמחיר של ההזמנה ומערכות התמחיר של התהליכים השונים ואיך מחשבים את העמסתם של כל העלויות הנוספות שלא תמיד מחושבות כמו שצריך כמו עלויות השיכרות הארנונה המנקה ואיש התחזוקה לצד פעילויות תקשורת ומחשבים ועוד - בהחלט מורכב.

נכיר איך נוצר מצב שיש עלויות משותפות ומוצרים משותפים ונכיר את נקודת האיזון של העסק ונראה מהם התמחירים של הנחות לצד תמחירי הפסד שונים ומהם העלויות הרלוונטיות לקבלת ההחלטות התקצוב ואיך מבצעים תחקיר וסטיות תקן למטרות בקרה וניהול של העסק ולבסוף נכיר את התמחיר שמבוסס על פעילות שמשלים את התמונה המלאה שהסטודנט אמור לקבל אודות תכנון וניהול העסק.


מעוניין ללמוד קורס מבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר


פרטים נוספים