מעוניין ללמוד קורס כלכלה ניהולית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא כלכלה ניהולית

קורס כלכלה ניהולית

קורס זה חשוב והוא דן בקבלת ההחלטות הניהוליות בתחומים שונים כמו כלכלה מימון וייצור יחד עם שיווק ומדיניות ציבורית ובו אנחנו מביאים ומדגישים את הבעיות וההיבטים המיוחדים השייכים למשק הישראלי על כל חלקיו. במהלך הקורס נכיר וננסה ליישם את המתודולוגיה הכלכלית בבעיות בקבלת החלטות ניהוליות , הסטודנט מקבל בסופו של קורס זה את ההבנה הבסיסית הנדרשת לו לנתח ולפתור בעיות אמיתיות בעולם העבודה.

במהלך הקורס עורכים היכרות מעמיקה עם ההיבטים הכלכלים של הגישה הכלכלית במהלך קבלת ההחלטות הניהוליות יחד עם האילוצים השונים חלקם גלויים וחלקם מוסתרים שמקבל ההחלטות צריך להתחשב בהם כך שבמהלך הקורס צריכים הסטודנטים לפתח את היכולת לנתח בעיה כאשר היא מתרחשת בזמן אמת ולשפר את השליטה בחברה יחד עם שיפור ביישום של המושגים הכלכליים האנליטיים בשימוש בכלים המתאימים לכל תחומי הפעילות בחברה.

שיטת הלימוד מתחילה במבוא על מנת ליישר קו בין כלל התלמידים כדי שיוכלו להבין את הנלמד ולאחר מכן לומדים על ארגונים שונים על מנהלים ועל הכלכלה ומתחילים מיד לאחר מכן בלמידה של הכלים לניתוח ולקבלת החלטות ניהוליות ובהם ניתן לראות את שיטת האופטמיזציה ושיטות האקונמטריות יחד עם החיזוי העסקי והכלכלי.

הסטודנטים צריכים ללמוד להכיר את תורת הביקוש יחד עם האמידה האמיתית של המצב בשוק יחד עם יכולת אמידה של הוצאות הייצור בהסתמך על תורת הייצור על תורת ההוצאות וההחלטות הניהוליות השונות בתחומי הייצור , יכירו עוד את אופן קביעת המחירים על ידי שקלול מבנה השוק והשיווי משקל שיש בעסקים בשוק זה , ולבסוף הסטודנטים לומדים להכיר את הישומים הנוספים לבעיות הניהוליות כגון ביצוע החלטות בתקופות שיש אי ודאות רבה או חלטות בתחומי השיווק ותחומי המימון ואיך מתבצעים החלטות בדבר עלות ותועלת והחלטות ניהול במערכות ציבוריות.

כלים אלו נותנים למכיר אותם כמו שצריך את היכולת לבצע החלטות עם שימוש מושכל בידע וחסכון אדיר בטעויות ואי לכך גם חסכון אדיר בכספים שיכולים לרדת לטמיון בביצוע החלטות פזיזות.


מעוניין ללמוד קורס כלכלה ניהולית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא כלכלה ניהולית

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל כלכלה ניהולית.

לא נוספו עדיין סיכומים לכלכלה ניהולית


פרטים נוספים