מעוניין ללמוד קורס יחסי עבודה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא יחסי עבודה

קורס יחסי עבודה

אנו מנסים לבדוק את המערכות עבודה במדינות שונות ובישראל ונבחן סוגיות שונות שמשפיעות על יחסים אלו דברים כגון ההשפעה של הגלובליזציה והאינטרנט על יחסי העבודה ? איזה הגנה יש לעובדים בעבודה ? מהו מידת המעורבות של ממשלות בעסקים ובחברות שבתחומיה בנושאים הקשורים ליחסי עובד ומעביד .

נכיר את האופן שמתקשרים בינהם העובדים יחד עם נציגם בועד העובדים והמעסיק שממנה נציג בחברה שאמון על רצונותיהם של העובדים בנושאים הקשורים לתנאי שכר , חופשות וכל דבר אחר ואיך הם מנהלים בינהם משא ומתן על תנאים ועל שעות עבודה ומהם הגרומים המרכזיים שמביאים את העובדים לסכסוך עבודה עם המעסיקים ושביתות שונות ומהם הכלים שיש ברשותינו בכדי לטפל באי הבנות ובעיות אלו ולמנוע את חילוקי הדעות ברמות השונות של החברה.

הלימודים מתבססים על מאמרים שונים ואין ספור מקורות איכותיים שירחיבו את הידע הכללי במושגי הקורס ומסייע לסטודנט לזהות ולהכיר את הבעיות המרכזיות שעולות מכתבות ומאמרים הנלמדים בקורס.

נושאי הלימוד מורכבים מגישות תאורטיות ביחסים שבין העובד למעביד  , בלמידה של עיסוקי הממשל בהתנהלות עובדים ומתי הממשל בוחר להתערב ובאילו מקרים הוא מאפשר לדברים להתנהל ואף לשבות , ומה כוחה של בתי המשפט בביטול שביתות והחלטות של העובדים , נכיר את סוגי המעסיקים השונים והארגונים שמעסיקים , ונלמד על האיגודים המקצועיים במגוון תחומים כמו איגוד עורכי הדין השייך לתחום המשפטים.

כאשר מתבוננים ביחסים שבין העובד למעביד אנו ננסה להתסכל באופן גלובלאי כלומר בהיבטים בין לאומיים שונים כדי לבחון את ההבדלים והמשמעויות שיש להתנהלויות במדינות אחרות , נראה איך נראה משא ומתן קיבוצי בו לעובדים יש כח אדיר והם מאיימים על המעסיק והוא נאלץ לשמוע לדרישותיהם ולאחר מכן לחתום על הסכם קיבוצי בו הוא מגדיר הסכם הגנה לכלל העובדים הקשורים לתחום .

נכיר את סוגי סכסוכי העבודה וסוגי השביתות , נכיר את הדרכים שניתן ליישב בהם סכסוכים אלו ומהם המגמות לעתיד בתחומים אלו בישראל ובעולם , כאשר בישראל דברים לא כל כך ברורים הרי שבאירופה לדוגמה יש מדינות כגון שוודיה שבהם רוב מוחץ של העובדים חברים באיגוד עובדים ובהסתדרות ולכן לכולם יש הגנה וישנם כללים ברורים למותר ואסור למעסיק לעשות וכך רוב הבעיות נפתרות מאליהן ואולי בעתיד זה יתרחש גם בישראל.


מעוניין ללמוד קורס יחסי עבודה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא יחסי עבודה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל יחסי עבודה.

לא נוספו עדיין סיכומים ליחסי עבודה


פרטים נוספים