דינמיקה של משא ומתן

מעוניין ללמוד קורס דינמיקה של משא ומתן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא דינמיקה של משא ומתן

קורס דינמיקה של משא ומתן

במהלך קורס זה אנו לומדים על תחומי המשא ומתן השונים והיתרון בידע הזה הוא בכך שכישורי הנושאים והנותנים משתפרים מאוד לאחר ההבנה של הלוגיקה שמאחורי המשא ומתן ביודעין או שלא ביודעין בכמעט כל תחום אפשרי , במהלך השנים האחרונות היו מחקרים רבים בנושאי המשא ומתן ולכן יש מידע חדש ומרתק בנושאים הקשורים לכך , וההתנהגות האנושית מדהימה ומרתקת.

במשא ומתן ולא משנה באיזה תחום יכולי ליות פוליטי ויכול להיות כלכלי החוקים והשיטות חוזרות על עצמם וההכרות בהם עושה רק טוב ובמהלך הקורס הסטודנט לומד להכיר חוקיות זו שתסייע לו רבות בעתיד כאשר יהיה בשוק העבודה.

במהלך הקורס ילמדו הסטודנטים לנתח באופן שיטתי את המשא ומתן ותוך כדי כך יגידו מה התרומה שיש למשא ומתן בשיטות השונות והגישות התאורטיות השונות בנוסף , ומאחר ויש בעיות מסויומות בניהול משא ומתן על הסטודנט לזהות אותן ולהציג אותם ולנסות ליישם את מה שלמד על סוגים שונים של משא ומתן וכך לתרגל שימוש בכלים שלמד.

הקורס עצמו מבוסס על ספרים שמסכמים את התחום והוא עוסק במשמעויות של המשא ומתן והערך שבבחירו בו כשיטה ליישוב סכסוכים או אי הבנות ומהם התהליכים שמתרחשים במקביל למשא ומתן ומהם מקורות הכח בבחירת האסטרטגיה והטקטיקות לניהול המשא ומתן , נתייחס לניהול משא ומתן כחלק מהתרבות ונראה איך ומתי היא החלה.

נראה מה ההיתנהגות הטבעית שלנו במשא ומתן וההשלכות שיש לידע זה ולטבעיות שלנו על התוצאות הסופיות שנקבל בתום המשא ומתן ונראה מה קורה לאותו המשא ומתן כאשר גוף שלישי מתווך ונכנס באמצע כגון נציג , מתווך או עורך דין נראה איך האנשים מתבצרים היטב בעמדותיהם והענינים יכולים רק להחמיר אך כל צד דבק בשלו להשגת מטרותיו , ניתן לראות זאת בהליכי גרושין ובעסקים ובכל מקום אחר.


מעוניין ללמוד קורס דינמיקה של משא ומתן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא דינמיקה של משא ומתן

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל דינמיקה של משא ומתן.

לא נוספו עדיין סיכומים לדינמיקה של משא ומתן


פרטים נוספים