מעוניין ללמוד קורס מוסר ועסקים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מוסר ועסקים

קורס מוסר ועסקים

הלימודים בקורס זה אמורים להקנות לסטודנט את הידע במושגי היסוד הקשורים למוסר ולעסקים , מושגים אלו רלוונטים להתמודדות עם שאלות מוסריות כאשר עוסקים בניהול עסקים  , אנו נזהה את הבעיות והמורכבויות שיש בתחומים שונים בפעילות העסקית , נכיר את היכולת שבנו לטפח ביקורתיות ומיומנויות חשיבה לנתח מה מוסרי ומה לא וניישם החלטות מוסריות אלו בפעילותנו העסקית.

במהלך הקורס ניחשף לדלילמות מוסריות אמיתיות שעלו בהנהלה של חברות שונות בעולם העסקים הישראלי ובעולם העסקים הגלובאלי , ניתן לראות שאלות כאלו שמתרחשות בכל יום , מה מעמדו של עובד שמחתים כרטיס הולך הביתה וחוזר רק לאחר כמה שעות לעבודה - האם זה יחשב לא מוסרי? ומה תפקידי כעובד במידה וראיתי את אחד מעמיתיי העובדים גונב כסף מקופה של העסק? האם עליי לדווח? אלו ארועים המתרחשים ביום יום ויש לתת עליהם את הראש למחשבה ולראות מה הדין.

החומר הלימודי מתחיל במבוא שייתן לנו את תמונת המצב הקיימת והתפיסות של היחס בין המוסר למקום העבודה ולעסקים , נכיר את המנגנונים המוסדיים שמעצבים את האתיקה של ההתנהגות בעסקים ולצורך כך יש צורך בידע נרחב אודות השוק ואודות הארגון העסקי וידע על החוק יחד עם הסביבה החברתית ורשויות החוק והאכיפה ומה דעתם בנושא.

ניקח את נקודת המבט המוסרית וניישם אותה בעולם העסקים ננסה להלביש את הבעיות המוסריות על גבי העסקים השונים ולהתמודד עם השאלות שזה מעלה וכדי לעשות זאת יש לדון בעקרונות המוסר , ומהו מוסר ארגוני או אחריות חברתית שיש לתאגידים ומהם בכלל הקוד האתי הנכון והמנהיגות בארגון בנושאים מגוונים ולבסוף נדון בממשל התאגידי והאופן שדברים מתנהלים.

נכיר גישות מחקריות שונות השייכות לעולם המוסר ולעולם העסקים ונעשה שימושים במודול של קבלת החלטות מוסריות בעולם של עסקים , יש סיפורים רבים של מקומות עבודה שפעלו על פי צו מצפונם אך עוד יותר מקומות עבודה שעשו מה שעלה להם לראש ופגעו קשות בסביבה בעובדים ובכללי במוסריות הבסיסית ביותר ונתנו על כך את הדין מאוחר יותר.


מעוניין ללמוד קורס מוסר ועסקים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מוסר ועסקים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מוסר ועסקים.

לא נוספו עדיין סיכומים למוסר ועסקים


פרטים נוספים