מעוניין ללמוד קורס ניהול הפרסום ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא ניהול הפרסום

קורס ניהול הפרסום

קורס זה נוצר בכדי לאפשר לסטודנטים לרכוש את מושגי היסוד של עולם הפרסום ושל המחקר הפרסומי , במהלך הלימודים אנו נציג את התפקיד שיש לעולם הפרסום בהעברת מידע ומסרים על ידי שכנוע מכירות אגרסיביות ואף ביצירת תרבות צריכה אצל קהלי היעד המוגדרים כפלח שוק רלוונטי. כדי להבין היטב את הפרסום נלך אחורה בהיסטוריה ונכיר את השינויים שחלו בענף זה במהלך השנים האחרונות ולפני שני רבות בהיסטוריה ונבין את התהליכים שהענף עבר ואת השלכות שיש לשינויים אלו על הניהול והפירסום.

עקרונות הפרסום ילמדו לפי השלבים השונים של עבודות הפרסום והסטודנטים צריכים לדעת בסופו של הקורס איך לפתוח בקמפיין פרסומי על כל החלקים הרלוונטים לתקופה וזה אומר שזה כולל את כל סוגי המדיה לרבות האינטרנט וירכשו בנוסף את הכלים להעריך את עלויות ותקופת הזמן לפרסום אפקטיבי וכדי שהסטודנטים יוכלו להכיל את המידע באופן טוב יותר משולבים בקורס מגוון רחב של דוגמאות וקמפיינים שעלו בישראל ובעולם כולו והסטודנטים יבחנו אותו וינסו להעריך את עלותו מצד אחד ואת ההשקעה והמסר שניסו להעביר מצד שני.

בתחילה הסטודנים ילמדו על מטרות הפרסום במאין מבוא כדי להביא אותם אל רמה אחידה בכיתה ולאחר מכן ילמדו על ההתנהגות הצרכנית בצפיה בפרסומת ויגעו במחקרים שנעשו בנושאי הפרסום והתכנון האסטרטגי שלפעמים נכנס כחלק אינטגרלי בקמפיין הפרסומי בו מעבירים מסרים טיפין טיפין בכדי להעביר מסר שלם שיקלט היטב , נכיר את האופנים והצורות השונות בהם ניתן להעביר מסרים באמצעות הפרסום.

תכנון מדיה זהו חלק משמעותי בתכנון הקמפיין הפרסומי והוא מאלץ את הפרסומאי לנהל את המדיה בצורה טובה באמצעות הכלים שעומדים לרשותו אם זה בשיווק ישיר לצרכן פנים לפנים או דרך האינטרנט או באמצעים של מדיה דיגיטלית בוידאו או בטלויזיה לצד רדיו ועיתונות. נכיר את הדמויות שעוסקות בקידום מכירות ויחסי הציבור והסוגים השונים שיש בתפקיד זה ומשמעות העבודה שלהם.

ולבסוף נראה איך הפרסומות תופסות בצורה זו או אחרת משמעות רבה בחיי החברה שלנו , אם כפרסומת כמוצר אומנותי או כגורם המאפשר לנו להינות מתכניות טלויזיה ולהינות מגלישה חינם באתרי אינטרנט. נבין איך פרסומת איכותית יכולה להפוך לנושא שיחה ולגרום לאנשים רבים לצרוך מוצר שלרוב הם כלל לא צריכים אך השתכנעו בצורות שונות - דברים מרתקים שחשובים לכל מנהל.


מעוניין ללמוד קורס ניהול הפרסום ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא ניהול הפרסום

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל ניהול הפרסום.

לא נוספו עדיין סיכומים לניהול הפרסום


פרטים נוספים