ניתוח דוחות פיננסים

מעוניין ללמוד קורס ניתוח דוחות פיננסים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא ניתוח דוחות פיננסים

קורס ניתוח דוחות פיננסים

קורס זה צריך להקנות לסטודנט את סט הכלים שנדרשים לו לביצוע ניתוח של דוחות פיננסים של ארגונים עסקיים כך שיוכל להעמיק את הידע שלו בנקודת המבט של החשבונאי ומנוקת מבטו של האדם הפשוט ושל המשקיע כגון הבנק או נותן האשראי וזאת על מנת שהסטודנט יוכל להעריך שווי של חברה ויוכל ליישם את לימודיו בניתוח המצב הפיננסי העכשווי של החברה העומדת מול עיניו.

לניתוח הפיננסי יש משמעויות ושימושים רבים ועל הסטודנט להכיר אותם בנוסף עליו להין איך מתבצעים הניתוחים והדוחות הפיננסים ומהם הכלים איתם נעשה שימוש ושהוא יוכל לבדוק אחורנית את תקינותם , בסופו של הקורס על התלמידים לבצע עבודה עצמית ובהם הם מנתחים לעומק ובהרחבה את הדוחות הכספיים של חברה כלשהי ויצטרכו להבין את תשקיף המידע של חברות ישראליות שונות שנסחרות בבורסה.

הקורס מתחיל בהבנה פשטנית של הביקוש וההיצע כפתיחה לשוק הפיננסי והבנה של הקורס בהמשך לאחר מכן הם לומדים להכיר את הכלים והמקורות המתדולוגיות לניתוחים הפיננסים וינסו לבנות פרופיל לחברה ולקבוע מה רמת הנזילות של ההון שלה לטווח הרחוק ולטווח הקצר דבר שיעיד על חוסנה של החברה , בנוסף הסטודנטים ינתחו א היעילות והרווחיות של החברה והאם ניתן לבצע שיפורים לתוצאות החברה?.

כאשר הסטודנטים מסיימים את הקורס יהיה בידיהם את כל הכלים להעריך את השווי של חברה בהינתן המידע הנדרש ויוכלו לבנות תרשימים שיסרטטו את הכישלון הצפוי של חברות או את ההצלחה הצפויה להן , יחד עם ישום של הניתוח שהם ביצעו באופן מקיף על חברה מסוימת שניתנית לשימוש למטרות עבודת הסמנריון.

במהלך כל הקורס המטלות מנחה יתבצעו על גבי חברות ישראליות שנסחרות בבורסה ועליהם הם יבצעו מחקר לגבי שווין והערך שהם מוסיפות. 


מעוניין ללמוד קורס ניתוח דוחות פיננסים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא ניתוח דוחות פיננסים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל ניתוח דוחות פיננסים.

לא נוספו עדיין סיכומים לניתוח דוחות פיננסים


פרטים נוספים