תכנון מערכות דינמיות בזמן

מעוניין ללמוד קורס תכנון מערכות דינמיות בזמן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא תכנון מערכות דינמיות בזמן

קורס תכנון מערכות דינמיות בזמן

הקורס "תכנון מערכות דינמיון בזמן - ישום למשאבי אנוש" נותן את הכלים התאורטיים והמעשיים לתכנון ולהערכה של מערכות הקשורות למשאבי אנוש שכל הזמן עוברות שינויים , הכלים שמועברים בקורס זה נועדו לאפשר הבנה והיכרות עם כלל הישומים למערכותותחומים רבים כגון מערכות כוח אדם מערכות רפואיות ומערכות חינוך וניתוחים דמוגרפים ואקטואריה.

לכל מערכת גדולה ומסורבלת שעובדת על פי לוחות זמנים ולוח השנה יש מערכות דינמיות שמאפשרות שינויים שמופיעים אצל כולם , במשאבי האנוש בחינוך וברפואה יש צורך במערכות המתכתבות עם התאריך ועם הזמנים כך שיש צורך במערכת שונה מהרגיל , הכרותעם הכלים הנדרשים כדי לעבוד עם מערכות אלו לצד עבודה עליהן מצריכים ידע מקדים רחב מאוד בנושאים מתמטיים לצורך קיום חישובים מורכבים.

מערכות דינאמיות , מערכות אלו נדרשותלצורך אנליזה מתמטית וכאשר נקודה מסוימת מופיעה על ציר הזמן פעולות מסוימות מתבצעות ופעולות אלו נעשות על ידי אלגוריתמים מורכבים מאוד שמפעילים פעולות שונות ולכן יש צורך בידע נרחב במתמטיקה.

במהלך הלימודים יכירו הסטודנטים את ניתוח נתוני הפחת בעזרת טבלאות ומודלים שונים שבשימוש , יחד עם שרשראות מעבר המבוססים על מרקוב , מודולים של התחדשות ומשרות פנויות ועוד רבים 


מעוניין ללמוד קורס תכנון מערכות דינמיות בזמן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא תכנון מערכות דינמיות בזמן

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל תכנון מערכות דינמיות בזמן.

לא נוספו עדיין סיכומים לתכנון מערכות דינמיות בזמן


פרטים נוספים