שיפוט והערכה בתנאי אי-ודאות

מעוניין ללמוד קורס שיפוט והערכה בתנאי אי-ודאות ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא שיפוט והערכה בתנאי אי-ודאות

קורס שיפוט והערכה בתנאי אי-ודאות

"שיפוט והערכה בתנאי אי ודאות לתלמידי ניהול וכלכלה" הוא מעין שיעור פסיכולוגיה שבו אנו לומדים על  דרכי החשיבה האנושית כאשר אנו מצויים בתנאים של חוסר וודאות ולוקח נתונים אלו ומשווה אותם למצבים נורמטיבים בהם אנו מרגישים בשליטה ובודאות סבירה לפחות נתונים אלו ידועים מהסטטיסטיקה ומהמודלים הכלכלים הנורמלים שמבוססים על החלטות רציונליות והגיוניות.

זהו תחום מחקר רציני ומרתק ובו אנו מצביעים על ההשלכות שיש למחקרים שונים על תופעות התנהגותיות של תחומים שונים תוך כדי התמקדות ביישומים הכלכליים שלהם ובמהלך הלימודים בקורס זה הסטודנטים מחדדים את החשיבה הביקורתית שלהם בבחנה וקריאה של מחקרים רבים ומרתקים על אירועים שהתרחשו במציאות והתוצאות המדהימות שהתקבלו.

חומר הלימוד מורכב מספר ומבוא לתחום הנלמד יחד עם מאמרים רבים הקשורים ללמידה ושאלות תרגול וניסוי כדי להשתפשף בחומר ודיסק ובו מאמר ונתוני מחקר מאפשר לסטודנט עצמו לבצע מחקר ולהשתתף בפעילות מדעית , אך זאת רק לאחר שהם למדו את המבוא ואת שני מאמרי הסקירה החשובים יחד עם מאמרים מדעים רבים שנכתבו על התחום.

מאחר וזה תחום מחקר שממומן היטב והוא גם מאוד פופלארי יש הרבה מידע בעניין ומאחר וזה תחום שמחבר בין פסיכולוגיה לכלכלה שני תחומים ענקיים ועוצמתיים שמענינים כמעט כל אדם זה מצע מצויין לכתיבה של עבודת הסמינריון.


מעוניין ללמוד קורס שיפוט והערכה בתנאי אי-ודאות ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא שיפוט והערכה בתנאי אי-ודאות

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל שיפוט והערכה בתנאי אי-ודאות.

לא נוספו עדיין סיכומים לשיפוט והערכה בתנאי אי-ודאות


פרטים נוספים