מעוניין ללמוד קורס דיני תאגידים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא דיני תאגידים

קורס דיני תאגידים

בקורס זה דנים בהיבטים משפטיים שנדרשים לתלמידי תואר ראשון בחשבונאות  יחד עם ניהול ומדעי החברה בכללי , בתחילה נדון בסוגים השונים של התאגידים , חלקם חברות ואחרות אינם חברות ונכיר את הסוגים השונים של התאגידים שניתן כיום להקים בישראל. 

בנושא המרכזי בקורס נדון בחברה המוגבלת שהיא בעצם התאגיד הטוב ביותר כיום בישראל לפעילות כלכלית ונכיר את סוגי הגיוס כספים שמעורבים בחברות אלו והאופן שבו פועלת האישיות המשפטית ונכיר את העקרונות המשפט כאשר נוגעים בפירמה והכללי אחריות שמוטלים עליה כאשר יש נושאי משרה ובעלי מניות ולכן כח רב ומשמעות רחבה בקשר שבין המשקיעים לחברה ובין המנהלים לנושאי המשרה האחרים.

נכיר גם את הפתרונות והפיצויים שניתן לקבל במקרה ונגרם עוול בתאגיד מסוג זה ונכיר סוגים שונים של תביעות ומקרים משפטיים לזיהוי של עקרונות וסדרי הדין בתביעות , בתביעות נגזרת ותביעות יצוגיות לדוגמה שיש להם עקרונות אחרים.

ולבסוף ניגע במשמעויות שונות שיש לפירמה כמו מצבים בהם יש כונס נכסים או שינוי מבנה לחברה לרבות פירוק וסגירה של החברה. צורת הלמידה בכיתה מתחילה בלימוד אודות התאגיד המהות שלו ולמה מקימים אותו ומהם סוגיו השונים וההבדל בינהם , נכיר את האישיות המשפטית והמשמעות שיש לתביעה של חברה או תביעה נגדה , נכיר את המצב שלה בעיני מערכת המשפט.

נבין את המשמעות של ההון בחברה על סוגיו השונים , מי הם המחליטים על ההתנהלות של הון ואיך עושים בו שימוש , למה מתייחסים כשאומרים הון וכו  וננסה להשוות בין חברה לבין ממשלה ולהבדיל בינהם באופנים שונים כדי להדגים את הדומה והשונה שבינהם , נכיר את החובות שמוטלות אל חברות ותאגידים לדיווח מס או כל מקרה פלילי או אזרחי המתרחש בשטחה ונכיר את החובות הקשורות לסעדים (פיצוים) למקרים שונים ומה המצב המשפטי של חברה שהתפרקה או פשטה את הרגל , מי נושא באחריות? מי מפצה ? ומה מקומו של העובד במצבים אלו?


מעוניין ללמוד קורס דיני תאגידים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא דיני תאגידים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל דיני תאגידים.

לא נוספו עדיין סיכומים לדיני תאגידים


פרטים נוספים