מעוניין ללמוד קורס אינדיזיין - indesign ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אינדיזיין - indesign

קורס אינדיזיין - indesign

אינדיזיין הינה תוכנת עימוד מסמכים מבית אדובי - Adobe  , אינדיזיין הינה התוכנה השלישית אותה למדים בקורסי הגרפיקה לאחר פוטושופ ואילוסטרייטור אשר ניתן לשלב את פעולת שלושתם במהלך העבודה . בתכנה ניתן למזג אובייקטים יחד עם מלל ותמונות ועוד . עיקר השימוש בתוכנה הינו על מנת להפיק מודעות ,מגזינים , ספרים , עיתונים , עלונים ועוד . 

אינדיזיין משמשת מרחב פעולה רחב יחד עם ריבוי העמודים והתבניות אותם ניתן לייצרבתוכנה , בקורס למדים על ניהול הצבעים כלי הטקסט השונים טיפול בטקסט ועימודו , יצירת וריווח פסקאות ובקיצור "עימוד " . ייבוא מוצרים ואובייקטים מהתוכנות השונות של אדובי וייצואם הלאה זה הוא הבסיס לתוכנות .

 השימוש בתוכנה התבצע לרוב על ידי גרפיקאים המייצאים לדפוס ולעריכת מגזינים ועיתונאות . התוכנה מרכזת עבורם את הכלים משאר התוכנות ונוחות השימוש בה מדהימה , היא כוללת את כלי העיוות המספריים והטפטפת המוכרים מהתוכנות הקודמות אליה . עיקר הקורס הוא הלמידה כיצד לסגור מסמך- קובץ ולייצאו לדפוס . 

לסיכום אינדיזיין היא התכנה המרכזת והמסכמת את התוכנות מבית אדובי , אותה תלמדו לקראת סוף הקורס ובמידה ואתם לומדים למבחני התמ"ת , תשתמשו בה גם על מנת לרכז את פרויקט הגמר שלכם . 

 

 

 


מעוניין ללמוד קורס אינדיזיין - indesign ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אינדיזיין - indesign

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל אינדיזיין - indesign.

לא נוספו עדיין סיכומים לאינדיזיין - indesign