חשבונאות פיננסית א

מעוניין ללמוד קורס חשבונאות פיננסית א ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חשבונאות פיננסית א

קורס חשבונאות פיננסית א

במהלך לימודי קורס זה והבא שלאחריו הסטודנט אמור להעמיק את הידע שברשותו ולהבין את כל נושאי החשבונאות הפיננסית ועליו לרכוש את הידע בבעיות הכרה , מדידה ודיווח בתחומים השונים של הפעילות העסקית בהתאם לסוגי העסקים השונים ולמהות המקצוע וזהו קורס מרתק העוסק בתקני הדיווח הכספי הבין לאומי (IFRS) המחייב כל עסק בעולם והלימודים יתבצעו באופן עיוני ומרחיב ידע לצד תרגול רב באופן מעשי ככל שיתאפשר.

המושגים שנלמדים בקורס זה רחבים ומבוססים על ספרי חשבונאות מובילים ובהם מכירים את היוון עלויות האשראי וההשלכות שיש על לקיחת אשראי על מנת להרחיב את העסק או לבנות בניין כאשר התמורה תתקבל בעתיד , איך מחשבים סכומי כסף גדולים לטווח רחוק , האם זה דומה למשכנתא? מהם הריביות המקובלות ועל בסיס מה נותנים אשראי לחברות?.. נכיר את מושגי הירידת ערך בנכסים והצורה שבה חברות מתמודדות עם מצבים אלו שמשפיעים על הדוחות הפיננסים שלהם ותזרים ההון והאשראי שביכולתם לקבל.

בנוסף נכיר את כל תחומי החוזי הקמה בהם נעסוק רבות בקורס לצד הרחבה בנושאי הקמתם ומכירתם של בניינים בעצם עבודתו של כל קבלן בניה והאופן שבו מחשבים את העלויות והערך של הנכס , איך מתמודדים עם ריביות גבוהות מהבנקים לצד ירידות בערך הנכסים או עליות במחירי חומרי הגלם ואין ספור בעיות ותקלות שעל החשבונאי להכיר ולהתמודד עימם בחישוביו ולאחר מכן בדיווח.

הסטודנט לומד עוד להכיר את המושג חכירה לזמן ארוך בו יש הסכם שכירות לרוב מול הרשויות על שכירת שטח או מבנה באופן קבוע ולטווח של שנים שיהפכו את העסקה לכדאית עבור השוכר , רוב בתי המגורים בישראל חכורים ממנהל הקרקעות בישראל והקרן קיימת והחכימרה מתחדשת אם זאת באיזורים מסוימים ישנה בעיה בה קרקעות  בבעלות הכנסיה והחכירה שלהם תפוג עו ד כארבעים שנה והחשבונאי צריך להוסיף אלמנטים אלו לחישוביו.

כל עסק משקיע בניירות ערך סחירים כלומר בבורסה וחברות ציבוריות מקבלות גם השקעות וכאשר מתנהלים מול הבורסה יש צורך בדומה לכל אדם להציג את הרווחים וההפסדים ולשלם מיסים כמקובל בחוק , הכרה של המערכת הבורסאית לצד חיובי המס הם חובה לכלכלן שעובד בחברה המשקיעה בבורסה הישראלית או הבין לאומית.


מעוניין ללמוד קורס חשבונאות פיננסית א ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חשבונאות פיננסית א

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל חשבונאות פיננסית א.

לא נוספו עדיין סיכומים לחשבונאות פיננסית א


פרטים נוספים