יסודות תורת ההחלטות וחקר ביצועים

מעוניין ללמוד קורס יסודות תורת ההחלטות וחקר ביצועים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא יסודות תורת ההחלטות וחקר ביצועים

קורס יסודות תורת ההחלטות וחקר ביצועים

קורס זה מיועד להעביר ידע בסיסי במודלים של חקר הביצועים הדטרמניסטי (כל הארועים מושפעים מארועים קודמים) וסטוכסטי (היכולת לנחש ולאמוד) והסטודנטים יעשו בהם שימוש רב לצורך הניסוח של בעיות בסיסיות בתחומי הניהול והארגון ולמצוא את פתרונם.

נושאי הלימוד בקורס זה עוסקים באופטימזציה (נתוני אבחון ) קלאסית כולל תכנון לינארי ופתרונות גרפיות לצד תכנון בשלמים , תכנון דינאמי , תכנון פרויקטים ורשתות ושימוש בעצי החלטה ומודלים של קבלת החלטות יחד עם ניתוח של פלטי מחשב הקשורות לבעיות לינאריות שונות.

מודלים לחקר ביצועים חשובים מאוד לעסק מאחר והם יכולים לנחש ולנבא את העתיד לבוא בהתבסס על אירועים שקדמו כך שהכרה של מודלים אלו הכרחיים לכל עסק חי הרוצה לצמוח , עליו לראות אירועים שמתרחשים להתאים את עצמו אליהם במהירות ולרכב על הגל בכדי להוציא את המקסימום ממצבים טובים לצד מצבים בעייתיים.

המודלים שפותחו עם השנים מורכבים מאוד אך השימוש בהם לא נוראי , הקריאה של נתוני הפלט למודלים אלו קריטית בכדי להבין לאן הדברים הולכים להכניסם לדוחות והחישובים שעורך רואה החשבון בחברה ועליו להגיש דוח שיעזור לאנשים שעובדים בניהול לבצע החלטות מושכלות ונכונות שימוש לא נכון במודלים יכול להיות רע ולגרום נזק לארגון פיזית וכלכלית.


מעוניין ללמוד קורס יסודות תורת ההחלטות וחקר ביצועים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא יסודות תורת ההחלטות וחקר ביצועים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל יסודות תורת ההחלטות וחקר ביצועים.

לא נוספו עדיין סיכומים ליסודות תורת ההחלטות וחקר ביצועים


פרטים נוספים