מעוניין ללמוד קורס דיני מיסים א ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא דיני מיסים א

קורס דיני מיסים א

זהו קורס מרתק במיוחד ובו לומדים הסטודנטים להכיר את הדיני מסים והאופן לימוד הוא על בסיס של סיפורים אמיתיים והדגמות רלוונטיות לניתוח שלהם, כאשר המטרה של הקורס היא להקנות את הידע הנדרש לסטודנט על מטרות הטלת המס והשיטות בהן היא מחושבת ועל בסס מה היא מוטלת לעסקים , ואיך היא נדרשת לכל כלכלה חופשית.

הסטודנטים בקורס זה עוברים על מושגי יסוד בסיסיים וההגדרות בפקודת המס הכנסה בישראל תוך כדי לימוד עקרונות המיסוי של ישראל וגם של מדינות אחרות בעולם יחד עם הכרה של הכללים להתרת הוצאות וקיזוז הפסדים ולבסוף לחבר את כל הנלמד יחד כדי להבין את המערכת הכוללת של המיסוי על הכנסות פירותיות בישראל.

באופן מעניין כיום רואי חשבון מהשורה הראשונה נשכרים על ידי חברות ענק בכדי למצוא את החורים בחוק ורישומן של פעילויות שונות באיי קיימן או באירלנד כדי להתחמק מתשלומי מס גבוהים על הכספים שיוצאים מהחברה וכך נמנעים למלשלם מס למדינה לה הם שייכים , הכרה של המערכת על בוריה נתנה לחברות כח בידיים אם זאת הממשלה בישראל יחד עם כל העולם עושים כיום יד אחת להילחם בתופעה ושיטות העלמת מס אלו הולכות להפוך להיסטוריה בעוד כמה שנים.

חומר הלימוד בקורס פותח במבוא למסים ובמבוא להכנסות שנדרשות בכדי להבין איך מתבצעים החישובים והרווחים ולצורך כך נכיר את הסוגים השונים של משלמי המס , חברות , תאגידים , ארגונים , ואנשים שמנהלים עסק עצמאי , נכיר את המונח של הכנסות מעבודה והכנסות פסיביות יחד עם הכנסות אחרות ועסקאות מיוחדות - דברים כמו השכרת דירה או בעלות על מניות המכניסות דיבידנד בכל שנה לבעליהם שנהנים מתשואה שגם היא מחויבת במיסוי.

נכיר את חוקי המיסוי הבין לאומי שחשובים כיום יותר מתמיד וההכנסות המיוחדות שמקנות פטורים (לרוב סכומים קטנים או עסקאות שנערכות בחו"ל בסכום נמוך ) נכיר את ההוצאות והדרך שחישוב שלהם מכללית אותם בהכנסה המחייבת כלומר הוזלה בתשלום המס בהתבסס על הצורך בכסף ונכיר את הוצאות המימון והוצאות פחת וקיזוז של הפסדים שחוותה החברה.

לדוגמה בתחום ההשקעות במידה ובשנה מסוימת ההשקעות הפסידו בשנה לאחריו בעלי ההשקעה ישלם מס מופחת ובעצם המס ששילם בשנת ההפסד תחזור אליו ואין ספור דוגמאות נוספות שישיארו אתכם בענינים כל הקורס.


מעוניין ללמוד קורס דיני מיסים א ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא דיני מיסים א

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל דיני מיסים א.

לא נוספו עדיין סיכומים לדיני מיסים א


פרטים נוספים