מבוא למשפט ויסודות המשפט

מעוניין ללמוד קורס מבוא למשפט ויסודות המשפט ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא למשפט ויסודות המשפט

קורס מבוא למשפט ויסודות המשפט

העיסוק בעבודות מסוימות כגון ראיית חשבון או ניהול מפגיש את העוסקים בו באופן קבוע עם החוק , החוק מכתיב לנו אוסף של חוקים והוראות שעלינו להתייחס ולציית להן והן נועדו כדי לשמור על חיי מסחר תקינים וניהול תקין של חוקי המדינה והמיסוי , במהלך קורס זה הסטודנט לומד להכיר את מושגי הבסיס במשפטים ולהכיר את כל מלוא רוחב היריעה של מונחי המשפט היסודיים.

המשפט בדומה לכל דיסציפלינה (מקצוע פורמלי) מקצועית אחרת הוא גוף נורמלי של ידע ולו תאוריות והשפעות הדדיות רבות וכל המשפט בישראל ובעולם מבוסס על המקובל במיקום המגורים כלומר המשט קולט את הנורמות המתקבלות בסביבה ויוצר פלט מתאים לכללים והוראות שאמורות לשמור על אורח החיים המקובל והוראות אילו מחוייבות ומקובלות על כולם.

המשפט צומח מדמוקרטיה וממשטר מדיני בו יש חוקים והגבלות שיש לציית להם והוא בנוי מצד אחד באופן פשטני מצד שני הוא מורכב בצורה יוצאת דופן כך שיש חוקי יסוד וחוקים בל יעברו אך מצד שני יש בין לבין הרבה שטחים אפורים הניתנים לפרשנות אנושית על ידי השופט לצד האדם הפשוט ולכן היא משקפת היטב את הנורמות הסביבתיות כך שהן קובעות על אופי המשפט באיזור ומהם הדברים שאינם חוקיים ואסורים.

כדי שמערכת המשפט תתפקד ותעבוד יש צורך במערכת כוללת של תשתיות חברה כגון בתי משפט רשת מחוקקת כגון הכנסת וכמובן רשות מבצעת ואוכפת כגון המשטרה הוצאה לפועל וכלים נוספים בכדי שיהיו ברשותה את הכלים להרתיע ולשמור על האיזון הנדרש. גם למערכת המשפט יש מערכות בקרה כבית דין הגבוהה לצדק או בתי משפט העליון שיכולים להגיש אליהם ערעור לבחינה מחודשת של פסיקאות.

הלימוד בקורס זה מכיל בתוכו את מקורות המשפט בישראל נוספות לה הסוגיות במשפט העברי שחשובות מזה דורות , נכיר את שיטותה משפט הושנות הנהוגות בישראל ובעולם , נכיר את מבנה המשטר והבקרה בישראל והיסודות של האחריות הפלילית לצד יסודות המשפט המינהלי .

נכיר את דיני החוזים ודיני הקניין והנזיקין אלו הדינים בהם אנחנו עושים שימוש יום יומי במודע או שלא במודע ודינים אלו אמורים להגן עלינו ולעמוד לצידנו בעת צרה וכאשר גוף גדול פוגע בנו יש לנו כתובת  לפנות כמו שאתם רואים מדובר בקורס רחב ומעניין שעוסד במגוון רחב מאוד של נושאים הקשורים למשפט בישראל ולכן הוא חובה למקצועות רבים להיכרו.


מעוניין ללמוד קורס מבוא למשפט ויסודות המשפט ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא למשפט ויסודות המשפט

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא למשפט ויסודות המשפט.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא למשפט ויסודות המשפט


פרטים נוספים