מעוניין ללמוד קורס דיני מיסים ב ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא דיני מיסים ב

קורס דיני מיסים ב

זהו קורס המשך לדיני מסים א והנלמד בקורס הינומרחיב את הידע שכבר נרכש אך ברמה גבוהה בהרבה. הצורך בהרחבת הידע בדיני מס הכנסה נובע מהצורך בניהול נכון של עסק , לימוד על מקרים שונים והדגמתם מאפשר לסטודנט להתחבר לנושא ולהפנים את המסרים שמועברים לו דרך חומר הלימוד בקורס, בין השאר הסטודנטים לומדים להבין את מטרות הטלת המס על החברות והאנשים הפרטיים לשצד שיטות ההטלת מס השונים והאופן בה הם מחושבים.

הסטודנטים יכירו את המושגים הבסיסיים שנדרשים יחד עם הגדרות בפקודת מס ההכנסה ועל בסיס ידע זה הם ירכשו את הנסיון בעקרונות המיסוי של הכנסות שנבעו מעסקים בישראל ומעסקים שנעשו בארצות אחרות ויכירו את הכללים להתרת ההוצאות וקיזוזם של ההפסדים ולבסוף יבינו איך פועלת המערכת המיסוי בישראל על הכנסות פירותיות שונות.

נושאי הלימוד בקורס זה מרחיבים כזכור את הידע מקורס קודם ובו אנו לומדים על רווחי הון , רווחים שנוצרו בדרכים שונוות ומצטרםות להון של החברה יחד עם המיסוי של תאגידים שמורכב באופן שונה תוך התחשבות בהוצאות ובתרומה שלהן למסחר ולעבודה בישראל , ניתן לראות כיום חברות שזוכות להקלות מס אדירות על מנת שישאירו את עסקיהם בישראל ויפרנסו עשרות אלפי משפחות ויספקו עבודה למשק הישראלי.

נכיר את האופן שבו רואה חשבון מתייחס לשינוי מבנה של חברה או פירוק / פשיטת רגל של חברה ונכיר את החוקים שנחקקו לעידוד השקעות של הון ותעשיה בישראל שנועדו לפתוח את השערים ולאפשר למשקיעים חיצוניים לקנות חלקים בתעשיה הישראלית וזאת על מנת שהיא תשאר בישראל ולא תנדוד למזרח כמו שאר החברות , הכנסה של כסף לישראל חשובה מאוד ומצד שני יוצרת מערכות מורכבות במיסוי בגלל מטבעות זרים ועלויות שונות.

לשוק ההון יש כללים משלו ועקרונות על פיהן הוא פועל , בשוק ההון ניתן להרוויח באופן עקבי כסף רב יחד עם הידע הנדרש אך אם זאת יש שנות משבר שיכולות למחוץ משקיעים , השוק נדרש להשקעות ולכן בתקופות משבר המדינה מוותרת על הכנסותיה בתחום מיסוי זה ומחזיקה הפסדים בשנים של פריחה לאחר מכן על ידי פטורים והחזרים של מס וכך שומרת את המשקיעים בתמונה ותחומים אלו צריכים להכיר וללמוד לעומק.


מעוניין ללמוד קורס דיני מיסים ב ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא דיני מיסים ב

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל דיני מיסים ב.

לא נוספו עדיין סיכומים לדיני מיסים ב


פרטים נוספים