חשבונאות ניהולית מתקדמת לחשבונאים

מעוניין ללמוד קורס חשבונאות ניהולית מתקדמת לחשבונאים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חשבונאות ניהולית מתקדמת לחשבונאים

קורס חשבונאות ניהולית מתקדמת לחשבונאים

מערכות החשבונאות הניהוליות משתלבות בעסקים רבים ועושות שימוש בגישות ניהול חדשניות ועושות זאת במטרה להשביח את ערך הארגון והאופן בו דברים מסודרים ומנוהלים וההתנהלות במערכות אלו מעט שונות מהמערכות המסורתיות..

במהלך לימודי הקורס הסטודנטים לומדים לנתח את השפעות התמחיר על התהליכים בקבלת ההחלטות בארגון ולאחר מכן על הביצועים של הארגון כתוצאה מכך , שימוש בגישות ושיטות תמחיר שונות יחד עם ניהול עלויות ותפעול  בשיטות מתקמות יכולות לסייע רבות לארגון ולשפר את היכולות בהשגת מטרות ויעדים , בין השאר עושים זאת על ידי בחינה של הקשר בין פעילויות שונות לעלויות ורווחים ולאחר מכן מנתחים את שיטות התכנון והבקרה ומעריכים את האפקטיביות שלהן.

הסטודנט רוכש כלים לתמיכה בקבלת ההחלטות הניהוליות שהוא מעביר למנהליו , המחרה , בבחירת תמהיל ההמוצרים או השירותים שעל הארגון להתמקד בהן מתי כדאי להוציא עבודות לקבלן משנה בכדי לנצל יותר טוב את היתרון היחסי של הארגון ומהם המכרזים והשקעות המתאימות לארגון והאם מומלץ לה להשתתף בהן ובמידה וכן באילו מחירים?

חומר הלימוד בקורס זה פותח במבוא שמנסה להציג את התמחיר המסורתי ואיך הוא כבר לא רלוונטי והכירות עם הגישות הניהוליות החדשניות וביצוע החלטות ועל בסיסן , הסטודנטים עוברים על מדדי ביצוע וניהול של העסק על פי אילוצים שונים וכמובן מבצעים תמחיר בהתאם לסוגי וכמות הפעילות בארגון ולאחר מכן לומדים לבצע בקרה ולזהות סטיות מהמטרה ולבסוף לומדים איך לבצע החלטות ולשמר את ערך המידע.

בנוסף מאחר והעולם גלובלי כיום הסטודנטים לומדים על המתודולוגיה של שלשת השלבים לקבלת החלטות גולבליות , לומדים על מרכזי רווח ומחירים של העברה וכמובן על השבחה של חברות וניתוח אירועים שונים ולמידה מהם ולבסוף בסיום הקורס יעשו ניתוח על ארוע מסוים שיסכם את היכולות של הסטונטים כדי לקבל ציון בחומר הנלמד.

-- רבים בוחרים להגיש עבודת סמנריון בנושא מאחר וזהו מצע עשיר למידע ולניתוח שמאפשר כתיבה מהנה ומועילה שיכולה לספק ציון גבוהה במיוחד.


מעוניין ללמוד קורס חשבונאות ניהולית מתקדמת לחשבונאים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חשבונאות ניהולית מתקדמת לחשבונאים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל חשבונאות ניהולית מתקדמת לחשבונאים.

לא נוספו עדיין סיכומים לחשבונאות ניהולית מתקדמת לחשבונאים


פרטים נוספים