חשבונאות פיננסית מתקדמת

מעוניין ללמוד קורס חשבונאות פיננסית מתקדמת ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חשבונאות פיננסית מתקדמת

קורס חשבונאות פיננסית מתקדמת

זהו קורס שנועד להעמיק את הידע של כל תחומי החשבונאות שמקובלים כיום והאופן שבו אנחנו מעבירים את הדיווחים למנהלים ולרשויות המס , על ידי הכרה של מכשירים פיננסים שונים בתחומי ההשקעות והבורסה עמם משקיעים עושים שימוש , כלים אלו שקופים לרשויות המס והיא רואה את כל הפעולות שאנו מבצעים מהצד השני של המסך על ידי הרשות לניירות ערך שמוציאה דוחות מפורטים.

נכיר את הדיווח על הרווחים של מניות ורמות המיסוי השונות יחד עם החזרים שונים שמגיעים למשקיעים , נכיר את השוני בין הבורסה ישראלית לבורסות אחרות בעולם , נבין איך מתבצע תשלום במניות ואיך משלמים ומדווחים על כך , (חברה רוכשת חברה קטנה יותר ומשלמת לה באמצעות מניות השוות לכסף).

על חשבונאי להכיר לא רק את הטיפול השוטף בחשבונות ובדיווח אלא גם להכיר את התקופות בם יש אי ודעות בשוק העסקים ובבורסה ובתקופות בהם יש אינפלציה והחברות מתשקות להחזיר את ההשקעה על המוצרים או השירותים שהיא מספקת , הרואה חשבון צריך לתת מענה למקבלי ההחלטות בעמדות הניהול כדי להתמודד עם בעיות אלו ואחרים ולכן זה חשוב מאוד.

רואה חשבון בהמשך ישיר חייב להתמודד בחישביו כאשר העסק עוסק בייבוא או בייצוא של מוצרים בהפרשים בשערי המטבעות והשינויים שכל חברה סובלת או נהנית מהם משערי המטבעות , כך יכול להיווצר מצב שלחברה עדיף לא לייצר ולהפסד מעט ולחכות שערך המטבע יכלה על פני יצור שגורם להפסד או לחלופין לפעמים על החברה להגביר את הייצור כדי לזכות בממונטום של המטבע המקומי או הזר.

לבסוף יש ללמוד על דיווח מגזרי פעילות בו חברה צריכה לדווח לרשויות על פעילויות שהן לא שקופות ולא נראות כגון עסקים הנעשים במדינות אחרות או עסקים המתבצעים באינטרנט ומוסתרות מעיני הרגולטור , במידה ויסתיר זאת יתבצע חקירה העונשים על כך חמורים מאוד למנהלי החברה ולרואי החשבון שלה שידעו והסתירו מסים. 

זהו קורס מתקדם ואינו קל אך הוא מרתק במיוחד.


מעוניין ללמוד קורס חשבונאות פיננסית מתקדמת ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חשבונאות פיננסית מתקדמת

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל חשבונאות פיננסית מתקדמת.

לא נוספו עדיין סיכומים לחשבונאות פיננסית מתקדמת


פרטים נוספים